SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy pomocnik świata ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 512
Cristiano Ronaldo. on to N-ap*****l-a tymi nogami. Gosciu jest zaje*bisty ma talent. Ale jest Jeshcz eMłody wiec jak sie jeshcze podshkoli to bedzie najlepshy

Kezman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super piszesz, gratuluje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14367
Co do Ronaldo to myślę ze czasami przegina z tymi zwodami, za bardzo chce sie pokazac i staje sie bezproduktywny, ale nie zmienia to faktu ze fajnie sie oglada jego popisy.
Wracając do tematu na pewno jednym z lepszych pomocnikow jest Pablo Aimar

"Nie mogłeś zrobić tego sam.
Wszystko czym chciałeś być... to ja.
Jestem mądry, zdolny, a przede wszystkim... jestem wolny od tego wszystkiego, od czego ty nie jesteś."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
C.Ronaldo gra tak jak w najlepszych latach Denilson,dla publicznosci
albo tak jak na początku kariery Ronaldinho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 512
Hehehehhe!! rzeczywiscie ale LOL

Kezman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wczesniej pisalem o zidanie i ronaldinho ale teraz uwazam ze najlepszym pomocnikiem jest gennaro gattuso, on to jest dopiero nieustepliwy i waleczny, nigdy nie cofa nogi, daje z siebie wszystko. no i co z tego ze nie robi trikow jak zidane - gattuso jest najlepszy. Lubie jeszcze jednego wlocha - Gianluca Zambrotta, zaliczany jest do obroncow ale czesto gra na pozycji defensywnego pomocnika i dlatego o nim pisze. Tych dwoch pilkarzy i jeszcze totti (nie lubie go juz za plucie ) tworzy niezla linie pomocy w druzynie wloch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
David Beckham napwewno nie jest najlepszy.
Pewnie się naraziłem jego fanom teraz
Najlepszy jest Zinedine Zidane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
a moze Deco ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1966
Nie ma go wśród wymienionych przez autora tematu,ale moim zdaniem najlepszym pomocnikiem na świecie jest Xavi Hernandez (Barcelona)...Zawodnik ten rozdziela doskonale piłki w Barcelonie i przedewszystkim "czyści" przestrzeń za gwiazdą-Ronaldinho...To sprawie że jest on na boisku mało widoczny i co za tym idzie mało popularny... Mimo to według mnie jest to talent najczystrzej wody: piłki zagrywane przez niego cechują się niemal laserową precyzją,nie raz jego zagrania otwierały droge do bramki napastniką,posiada też niesamowicie mocne i precyzyjne udeżenie z dystansu,którego jednak moim zdaniem nie wykorzystuje w pełni (a mógłby ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1203
Cristiano Ronaldo będzie nidługo już najlepszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spolszczenie do championchip manager

Następny temat

potrzebuje wynikow

WHEY premium