SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy keczup %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powtorze propozycje:)

ulozmy jakis wlasny niskokaloryczny /dietetyczny ketchup:) na podstawie koncentratu mysle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
w Małopolsce tez Włocławka sie nie da zdobyc

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
WŁOCŁAWEK jest najlepszy ale ten w słoiczku bo w plastiku ma inny skład ale też jest dobry!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Nie piszcie juz o tym wloclawku bo tylko mam wieksza ochote zeby go sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
ja mieszkm w lubelskim i u mnie jest
choc go nie jadlem
moze na ladowaniu sie skusze

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
a ja kupiłem qczoraj przecier pomidorowy podravki. ww 0,4; likopen 17,5; beta karoten 0,2.
cena 2,50 za 500ml

a tutaj cos o lipokenie.

https://www.sfd.pl/Likopen-samo_zdrowie,po_co_przepłacać_-t235578.html

ps. JA JSTEM Z WROCLAWIA I MAMY KECZUP WŁOCŁAWEK!!! polewka, ze jescze zaden kibic go nie roztrzaskał) ale ja tego keczupu chyba nie rusze...(na prawde bez konserwantów?:) bo jest z włocławka:P
co do tego arg. ze jest najlepszy bo ma najmniej konserwantow to jakas niemądra teoria:) bo np pudliszki i łowicz w ogole nie maja konserwantow:)
wiec moze i włocławek?:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-03-19 10:21:19

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-03-19 10:23:05

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Jestem za przecierem pomidorowym i obiema łapami sie podpisuje,
wszytskie te ketchupy to przetworzone badziewko
A przecier to przecier, oczywiscie smak nieco inny, ale dorzuciusz przypraw (papryka ostra, słoka, pioeprz cayen) i bedzie git

A co wy takiego jecie ze ketchupu jako przepychacza stosujecie???
Ja jedynie przecier albo sok z pomidorkow zarzucam do ryzu z kurakiem. Sok bez cukru i konserwantow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
No natomiast przecier to juz wogole nie przetworzony jest Ja tam stosuje zamiennie i ketchup i przecier, natomiast nigdy nie bedziemy wiedziec dokladnie co w w takim przecierze dokladnie sie znajduje (tyczy sie to rowniez ketchupu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
heh, polemizowałbym iz przecier jest bardziej przetworzony niz ketchupy poza tym przecier to przecier, a ketchup to...hehehe tam to nigdy nie wiadomo co jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
A gdzie ja napisalem ze ketchup jest mniej przetworzony niz przecier?? Odnioslem sie tylko do tego co napisales, bo zabrzmialo to tak jakby ketchup byl zly bo jest przetworzony a przecier jest ok bo nie jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do sprawdzenia

Następny temat

koktajl na dzień dobry

WHEY premium