SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy antykatabolik - glutamina??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Szukalem w wyszukiwarce i nigdy nie padla odpowiedz co jest najlepszym antykatabolikiem. juz wyjasniam o co mi chodzi. musze miec cos co zatrzyma mi katabolizm na jakis czas np jak koncze trening na silowni to znaim dojde do domu mija 40min a ja jestem taki glodny ze mi zaladek wsysa, nie wypije gainera bo pozniej jestem zbyt pelny i musze czekac jakis czas zeby zjesc obiad. albo budze sie o 3-4 w nocy glodny jak ja ******le a przeciez nie wstane i nie zaczne kanapek robic, albo gainera pic. chodzi mi poprostu o to zeby kiedy nie mam czasu zrobic posilku a jest za malo czasu zeby zjesc gainera bo zbliza sie kolejny posilek moj zaladek sie zamknal i nie wolal jesc i nie zjadal mi mieska. czy glutamina rozwiaze sprawe? czy moze aminokwasy calodzienne? jsli glutamina to ktora jest najlepsza? olimp? trec? jakies drozsze? najlepiejby bylo w proszku.. z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
po treningu carbo - wystarczy 100 ml wody + 20-40g + bcaa lub aminokwasy całodniowe;
przed snem białko + niewielka ilośc ww;
możesz sobie zrobić odżywkę białkową lub białkowo-ww <50-50> i trzymać przy łóżku, obudzisz się wypijesz i dalej śpisz.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
proteiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Podsumowujac: kupowanie glutaminy nie ma sensu tak? na noc biore SP80...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
hmm najlepszy atykatabolik to szybkie odbudowanie zasobów glikogenu w org.

Czyli poprostu ww

a jak juz w glutamine to połaczenie acetylu l-glutaminy + normalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
szoho a polaczenie tych rzeczy jest w jakims jednym produkcie?:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
jop

dual stage glutamin z qse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Połączenie protein(whey) i węglowodanów(carbo) jest bez porównania lepsze jeśli chodzi o anabolizm, hamowanie degradacji protein w porównaniu do samych węglowodanów. Węglowodany mają tutaj wzmocnić środowisko anaboliczne i o to przede wszystkim chodzi, nie o uzupełnianie glikogenu.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-09-10 09:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
z punktu widzenia przyrostu masy mięśniowej jeżeli dostarczymy odpowiedni posiłek potreningowy to nie ma większego znaczenia czy uzupelnisz zaraz po treningu same węglowodany czy dodasz wheya. To nie jest czynnik znaczący innymi słowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
bierz na silke carbo ze sobą rozpusc w mniejszej ilosci wody wypijesz spokojnie bo po treningu chce sie i tak pic dojdziesz do domu tu jakiej bialeczko


co do reszty to zmien moze godziny posilków mozliwe ze masz je zle rozplanowane

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Być może przy solidnych posiłkach przed/po treningu jak odpowiedział pytany o to sam K. Tipton różnica wywoływana przez takie zabiegi byłaby widoczna dopiero po 2 latach, ale jeśli rozpatrujemy wpływ tylko tego jednego potreningowego posiłku to takie połączenie jest pod każdym względem lepsze.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-09-10 09:51:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre polaczenie?

Następny temat

Pomoc przy doborze supli

WHEY premium