SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza zmiana obciążeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1675
Jak najlepiej zmieniać obciążenia po 2,5kg czy 1,25kg na stronę jeśli kończę na razie tylko na 20 kg na stronie na klatkę? I jak zmieniać na hantlach po 2,5kg czy 1,25kg na stronę? Czy powinno się zmieniać tak samo obciążenia na hantlach i na sztandze czy inaczej? Czy na hantle i na sztangę tak samo powinno się zmieniać obciążenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
Chodzi Ci o progresje z tygodnia na tydzien np czy z seri na serie?
Sam pownienes wiedziec czy dasz rade zrobic np.10 powtorzen 42,5k czy 45kg,jak bedziesz w stanie zrobic tyle ile chcesz powtorzen 45kg to mozesz robic 45kg a jesli nie to 42,5kg ,nikt Ci nie powie co ile bo jak ma wiedziec,to Ty cwiczysz i Ty powinienes wiedziec czy dasz rade 45k zrobic okreslona liczbe powtorzen czy nie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1675
a czy mam dokładać tyle samo przy hantlach co przy sztandze np.po 1,25kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1675
mam zmieniać po 1,25kg przy szadzę i przy hantlach czy przy hantlach inaczej a przy sztandze inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385
zmieniaj jak wolisz... jak ci łątwiej... ja na sztande zmieniam co 10kg a na hantlach do 5kg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split x2 w tygodniu

Następny temat

aeroby pytanie..

WHEY premium