SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza siłownia dla zaczynającego w Łodzi - Bałuty

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 149
Witam wszystkich,

Już niby początki mam za sobą (około 3 miesiące stażu na siłowni), a nadal czuje się tam jak "zagubiona owieczka" bez pasterza, jakbym dopiero zaczynał. Nie znam jeszcze swojego ciała, ani wszystkich ćwiczeń, ale chce je poznać.
Widzicie zapisałem się z kumplami na siłkę, która jest blisko mojego domu, jest przestronna, tania, gdzie panuje miła atmosfera i niby wszystko brzmi fajnie, ale jest jeden wielki minus nie ma instruktorów, nie ma kogoś kto by mną pokierował, podpowiedział co i jak robić, kogoś kto wskaże mi drogę do osiągnięcia moich celów. Szczerze mówiąc to na tamtej siłowni byliśmy zdani wyłącznie na siebie.
Jestem nowy i dopiero zaczynam swoją przygodę z siłownią, wiec mam prośbę możecie mi doradzić, gdzie mogę znaleźć najlepszą profesjonalną siłownie z intruktorami, ktorzy nie zajmują się wyłacznie sobą i którym zależy na tym co robią, gdzieś na Bałutach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Młody, to lepiej poszukaj jakies trenera/instruktora, który z TObą wpadnie na siłke na 1-1,5h. Zapalcisz mu jednorazowo on Ci pokaze dokładnie wszystko, rozpisze trening i gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 517
Na limance masz dosyć duża siłke, jak ja byłem pierwszy raz na niej to właściciel siłowni pokazał mi i moim znajomym co i jak robić na danym sprzęcie. Przez 1,5 godziny mieliśmy już obczajone all. Oczywiście jak czegoś nie wiesz to on albo ktoś inny ci pomoże wystarczy zapytać. Oczywiście ŁKS sam tam chodzi(chyba) bo nikt Cię nie pyta za kim jesteś, jedynie chodzą w ciuchach eŁKSy.

ul. Piekarska 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 149
Byłem tam dzisiaj, bo wczoraj, ani w weekend nie miałem czasu. Siłownia przestronna, miły klimat, nowy sprzęt, ale trochę drogo biorąc pod uwagę, że 75 zł za karnet bez żadnej opieki. Mam podobną siłownie (oprócz nowego sprzętu i rzutek) za 60 zł.

Musiałeś mieć szczęście, bo mi z kumplami pokazał może tylko z dwa ćwiczenia, ale i tak dostajesz SOG'a za pomoc.

Szukam czegoś innego - nie tylko samej siłowni, ale również instruktorów, ludzi, którzy pomogą mi się "ogarnąć", rozpocząć moją przygodę z siłownią, a nie zostawią mnie samego sobie.

Mam nadzieje, że pomożecie mi znaleźć jakąś odpowiednią siłownie dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 969
Masz super siłkę niedaleko Areny - GYM SYSTEM (Agata), tam znajdziesz ludzi, którzy Cię pokierują i pomogą we wszystkim. Trenuje tam Andrzej Maszewski i on również bardzo wielu osobom pomaga i jak masz jakieś wątpliwości to zawsze coś podpowie :) klimat jest fantastyczny, dzięki ludziom, którzy tam przychodzą i wcale nie jest drogo. Sama tam chodzę, choć póki co krótka przerwa, ale polecam bardzo :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 79 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3444
GYM SYSTEM to chyba już nie Bałuty... Czy poza Pulsem na Radogoszczu jest coś dużego i w miare nowoczesnego?

Kiper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
pure w manufakturze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 969
może i nie Bałuty, ale nie jest daleko, zresztą jak nie będzie chciał skorzystać z mojej rady to nie skorzysta, ale polecić chyba mogę nie? czy to zabronione? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Łanowa 85 tez blisko w Szkole Sztuk walk znajdziesz b dobrą siłownie i ludzi ktorzy równiez z chęcią Ci pomogą.
1

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
pure nie polecę najgorszemu wrogowi - szczegóły w odpowiednim wątku w tym dziale..

poza tym po co proponować pure, kosztujące min. 140pln/m-c, chłopakowi, dla któego 75pln/m-c to za dużo ...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Enrique_7 jakbyś coś znalazł ciekawego to weź podziel się , co prawda na razie nie szukam aczkolwiek wiedzieć nie zaszkodzi. Ja z łodzkich siłowni zaliczyłem tylko jedną malutką na kozinach i raj. Ogólnie polecił bym Ci raj aczkolwiek z tego co wiem już prezes nie zajmuje się kierowaniem "nowych" i chyba jesteś pozostawiony sam sobie.

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 415
Mam lekką skoliozę i chciałbym trochę potrenować na siłowni.Czy w Łodzi znajduje się siłownia, gdzie instruktorem jest fizjoterapeuta?Chodzi mi o to, żeby taka osoba jak jej pokaże swój RTG pleców powiedziała i pokazała mi jakie ćwiczenia mogę robić.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CORIO - ŁÓDŹ NOWY SEZON WRZESIEŃ 2011 DWIE SALE !!!!!

Następny temat

MEDYCYNA SPORTOWA Łódź Włókniarzy 205

WHEY premium