SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadwaga i dylemat.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam wszystkich. Mam pewien problem, gdyż przy wzroście 190 cm ważę około 112 kg. Jak nie trudno sobię wyobrazić, jestem dosyć gruby. Próbowałem zmienić żywienie (brak słodyczy, tylko woda, chleb razowy, nie duże ilości masła itd.) oraz zwiększyłem swój wysiłek fizyczny (minimum 10 km dziennie na rowerze). Niestety przez ok. 2 tygodnie nie zrzuciłem ani miligrama. W czym problem? Nie stosuje żadnych konkretnych diet, bo uważam że to mordowanie się psychicznie, tak samo z głodówkami.
Po za tym, myślałem nad siłownią (ponieważ mam bardzo dużą masę), lecz boje się o to, że zwiększę masę mięśniową, a nie spalę tłuszczowej, i będę ważył dużo więcej, a mięśni nie będzie nawet widać, przez co będę jeszcze grubszy.
Co o tym wszystkim sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
A skąd pomysł, że dieta to męczenie psychiczne? Zachęcam do przejrzenia kuchni sfd i oceny czy dania zaproponowane tam aż tak diametralnie różnią się od tego co jemy na co dzień. Jak i objętościowo zazwyczaj bywa tak, że odpowiednia podaż kcal z dietetycznego żarcia daje uczucie przejedzenia, nie głodu. Na diecie opiera się wszystko i bez tego niestety efekty będą jak do tej pory.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Nie zrozumiałeś o co mi chodzi :)
Chodziło mi o to, że dieta przez kogoś narzucona (np. Dieta Dukana, Dieta 1000 kcal itd.) nie mają sensu. Osobista dieta z układaniem wszystkich pokarmów dla swojego organizmu jest oczywiście bardzo ważna. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html więc policz zapotrzebowanie i rozpisz takową, potem możemy gadać dalej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna LOW CARB.

Następny temat

Skąd mam wiedzieć jakie jest BTW i wartość kaloryczna posiłku na mase???

WHEY premium