SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1232
Witam mam problem nie moge sie uporac z bólem w nadgarstkach , próbowałem glutamine i inne supele które polecał sprzedawca sklepu sportowego, byłem u lekarza miałem rehabilitacje 10 dniowe troche było lepiej ale nie wyleczyłem do konca i ból wraca i boje czy cwiczyc czy nie??co robic??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1710
powiedz w sklepie że opaski elastyczne na nadgarstki.
Rękawice z usztywnieniem nadgarstków będą droższe ale 80zł to przesada (chyba że za tą cenę to jeszcze robią dobrze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może jakieś opaski czy cóś i wyluzuj z ciężarami na jakiś czas.

albo...



przyjmujesz zasadę No Pain No Gain i jedziesz dalej..z czasem może to minie

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2008-10-31 19:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
chyba glukozamine?! glutamina nie jest na stawy!! glukozamina moze pomoc w zestawieniu z msm i witC. warto dodac kolagen z pozywienia i w razie co jakis slaby lek przeciwzapalny(nie przed treningiem) np aleve.. opaski na nadgarstki stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
jak koledzy wyzej, a dodatkowo polecam krioterapie miejscowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
z ta krioterapia miejscowa to sie nie zgodze.. moj znajomy fizjolog z wieloletnim stazem przestrzegal mnie przed takimi praktykami (bez nadzoru). poprostu nie we wszystkich schorzeniach jest skuteczna, a w niektorych przypadkach wrecz nie wskazana. latwo rowniez "przedobrzyc" ze schladzaniem i wyjdzie z tego wiecej szkod niz pozytku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
no nie mowie zeby robil sobie ja sam (np. sztucznym lodem w sprayu)
ja robilem sobie w centrum medycyny sportowej w warszawie (na skrze) wiec raczej ludzie, ktorzy wiedza co robia.
nie sadze zeby zaszkodzilo (chyba, ze zrobiona nieumiejetnie), moze Twoj znajomy mial na mysli jakies ekstremalne sytuacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1232
Rekawiczki mam z opaskami na nadgarstki teraz to juz nie wiem czym smarowac i co robic zeby było lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
nie sadze zeby masci mogly tu pomoc..mozesz jeszcze sprobowac cwiczyc w dlugich, profesjonalnych opaskach inzera, czy tytana. usztywnia one napewno o wiele lepiej nadgarstki, pytanie tylko czy nie za mocno, bo to moze utrudniac ruch przy np podrzucie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1232
A gdzie moge kupic takie opaski ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
byry007.. napisalem ci na gg, bo tutaj raczej nie wolno podawac linkow sklepu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1232
"mały666" I te opski mają byc takie dobre??wpisz na allegro takie cos : RĘKAWICE NA SIŁOWNIĘ SKÓRA USZTYWNIANE ,ja mam identyczne i mam jeszcze kupic te usztywniacze za 80zł??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening cykliczny kubinho

Następny temat

Co sądzicie o tym treningu? Nie przepakowany? %-)

WHEY premium