SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening cykliczny kubinho

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening Cykliczny.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3514 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41669
Chciałbym zacząć trenować cyklicznie co mam zrobić w tym kierunku żeby mnie ktoś prowadził?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3514 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41669
mam 18 lat staż 2 lata głównie split i fbw ale miałem duże pzerwy
waże 86kg
mam 167cm
pas 98
chciałby zgubić tłuszcz a potem nabrać masy mięśniowej może ktoś mi pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4211
Witaj !
Członkowie "indywidualnego treningu cyklicznego" mają tu swoje tematy i są prowadzeni na mocy rekrutacji, która została już zamknięta. Poprzeglądaj tematy innych użytkowników i dopasuj sobie, plan i dietę ułożona pod któregoś z nich. Na przyszłość -> najpierw czytaj regulaminy działów lub poprzeglądaj posty, żeby nie spamować forum. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2928
wejdź na trener24pl, program ułozy ci trening mass za darmo. jak dopłaćisz parę złotych dostaniesz dietę i suple

I AM A LIBRARIAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzięki a kiedy będzie nowa rekrutacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4211
Najprawdopodobniej nie będzie. A na pewno do czerwca przyszłego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
acha a czy ten przelicznik diety na stronie oplimpu jest dobry?
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=diety 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może mi ktoś pomóc ułożyć trening cykliczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka+Barki

Następny temat

Nadgarstki

Whey vit