SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na prawdę jesteście głodni po tych 3-4h?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
??? a katabolizm?? nie pojawia sie po kilku godzinach?? znaczy ze moge jesc 2x dziennie i bedzie git??

Katabolizm zje Ci nogę.

Możesz jeść nawet 2 razy dziennie, byle było tego jedzenia wystarczająco - patrz: bilans.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Jeśli dostarczasz odpowiednia ilość kalorii, mikro & makro składników dziennie, wszystko będzie okej.

Sporo, ale czy zjesz to w 8, 4 czy 2 posiłkach nie robi różnicy.
Sam jem 2 razy dziennie, i świetnie się czuję :)

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli ze artykuł do kturego dałem link nie ma sensu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
nie, nie ma
ilość posiłków dobierasz pod siebie i tak żeby tobie było wygodnie
równie dobrze możesz pościć 23h a całe zapotrzebowanie włożyć w siebie w 1h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
Wątpię, aby organizm o wadze 70kg wchłonął aż np. 60g białka 250g węgli i 25g tłuszczy w jedym posiłku. Już też nie ściemniajcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Od kilku miesięcy jadam 2 posiłki dziennie, gdzie rnie raz zjadam 100g białka + na posiłek, nie widzę żadnych przeciwskazań.

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
To nie znaczy, że robisz dobrze. Jednak ja uważam, że powinno się wszystko robić na 4-5 mich. Teraz jak sobie wyobraziłem 3 saszetki ryżu i prawie pół kilo kury to aż mnie zakręciło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moim zdaniem trudno uznać dwa posiłki dziennie za ilosc optymalnądla każdego, ale nie jest też prawdą że wyższączęstotliwość posiłkó przyspiesza metabolizm.

Swego czasu napisałem kilka artów na ten temat:

http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1505/jedzenie-czesciej-mniejszych-posilkow-wcale-nie-sprzyja-odchudzaniu

http://potreningu.pl/artykuly/529/czy-dopadla-cie-kata-fobia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/_Dajet__]_Okresowy_post_IF___Częstotliwość_posiłków-t825970.html
ja tez znalazłem to i mysle ze jedzenia 2x dziennie nie jest dobrym rozwiazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Czytanie ze zrozumieniem, ja jedynie przedstawiałem swój przykład. Pisałem że częstotliwość jedzenia nie jest istotna, a nie że jedyna słuszną drogą jest jedzenie 2x dziennie. Powtarzam jeszcze raz, MI pasuję jak najbardziej, i świetnie sie z tym czuję. Innemu bardziej pasuje 8 posiłków, jeszcze innemu 5, to wszystko zależy od swoich własnych upodobań, i wygody :)

Zmieniony przez - Spells0n w dniu 2013-05-11 22:35:40

Deep into yourself is where You will find motivation.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, nie dokońca zrobiona - Ektomorfik 16lat

Następny temat

Dieta - masa

WHEY premium