SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na odchudzanie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Wow wielkie dzięki :) SOG Poleciał :). Ja już sporo treningów przerobiłem. Na siłownie chodziłem ponad miesiąc i na basen ale jak mówiłem teraz 2 tygodnie przerwy miałem.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Mam pytanie:
1. Jak stosować najlepiej Clenburexin? I czy zacząć od 3 kapsułek ?
2. Mam jeszcze ponad 2kh gainera zostawić na potem aż spale tłuszcz czy brać po treningu jako uzupełnienie diety i regeneracje?
3. Jak by mi ktoś pomógł rozpisać w dni treningowe i nie treningowe jak stosować te suplementy?
Mam jeszcze też trochę Nitrobolon 2 Limited Edition ale to chyba zostawię na pożniej po cyklu odchudzającym , chyba że się myle i powinienem zrobić inaczej.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainer-redukcja= KUPA!!! Odpusc gainera na redukcji. Jak masz kase mozesz brac troche Vitargo po treningu albo poprostu jablko/banan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Ja biorę max dwie.tzn naczczo 2, przd treningiem 2.Ja po treningu pije zwykłe carbo i jest ok.Nitro i masówkę sobie schowaj na inny etap treningowy.

Dla ciebie suplementy.

Aminokwasy BCAA .aminokwasy AminoMax 6800.może być Cm3,carbo,witaminy MultiPack.może byc odżywka białkowa.
Jakie suplementy posiadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
MassXXL + Vitamin Multiple Sport Olimpu noi TREC Nitrobolon.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Mam pytanie odnośnie Clenburexin. W opakowaniu jest jakiś dziwny rózówy prosze noi tabletki. Mam pytanie czy ten proszek powinien być czy nie?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Nie otwierałem bo nie wiem czy wteyd bede mogl wzrocić do sklepu. A to bardzo zle jak pękł?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Wiec nie bedzie mi nic po tym? Czytałem ze taki pochłaniacz jest trujący.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec Uchwyt treningowy czy Gripad

Następny temat

TREC NUTRITION ZAPRASZA NA FIBO POWER 2011

WHEY premium