SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP Phoenix nie dziala?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enan jest na 100% w porządku

npp poczekajmy na fotki ale to niech ocenia ktoś kto brał, ja npp w rękach nawet nie miałem

Badanie testa na niewiele sie tu zda...


Możesz powiedzieć jak wygląda dieta ??

Bo widze po fotce że jesteś typowy ekto, potrzeba ci konkretnej dawki kalorii żeby nabierać masy...widziałem zawodników co ładują 6-8g węgli/kg i dopiero zaczynają łapać mięcho...


Musisz kombinować z dietą bo to ciągłe zwalanie na wyyebki to już nudne sie robi...

Sam miałem podobny problem jak ty na cyklu... zszedłem z mety, podbiłem ome na 900mg/ew a mimo to schudłem 2kg...

Wrzuciłem swoją diete, chłopaki mnie zjechali...wprowadziłem poprawki, dowaliłem kcal, dorzuciłem oliwe której nie było i zaraz waga poszła w góre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
dieta jest ok, hehe a oliwe to ja pilem juz z 5lat temu

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli towar masz lipny lub nie nadajesz sie do tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja niedawno skonczylem to npp i jestem zadowolony , to znaczy nie z wynikow bo zaliczylem 2 choroby z czego jedna na antybiotykach ale czulem ze jest tam npp dawki 100mg e2d

koledze tez dalem to npp a bil zaraz po enanie z meta . poszedl prop z npp i winko do tego pozniej i chwalil sobie wiec mi cos tu smierdzi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
prędzej enan wałowany mimo ,że apteka spofa raczej nie miała złych opini
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ku.rwa mac przeciez wrzucilem fotki enana strone wczesniej!

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
no i co w związku z tym? na enanie pare kilo powinno pójść do przodu chociaż woda a npp to bardziej kosmetyka i dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
a no to, ze dalej gdybanie, ze moze enan lipny macie fotki to ocencie czy real czy fake

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nie ma co gdybac w przypadku irana nadruki na ampułakch się różnią z każdą wypuszczaną serią a badanie testa robiłeś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd do pracy za granice od razu po bombie

Następny temat

BOMBA WIOSENNO LETNIA !!!

WHEY premium