SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP Phoenix nie dziala?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
nie no co ty

npp chce ciagnac 100mg e2d (feniks jeszcze dzisiaj, czw i sob i od pon superka, jak bedzie dobrze szlo to przedluze do 8/9tyg a enan do 9/10)
enan chce zwiekszyc z 250mg e4d na e3d

ku.rwa teraz zlapala mnie taka sraka, ze szok, ale to chyba od tych lekarst na goraczke, chodz chooj go wie, moze mam grype zoladkowa

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
chodzi mi o szoty czy 4zm samo na 1 raz na dwa czy 4ml + enan czy jak?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie szczyp się.Daj conajmniej 1g/kg.Możesz to spokojnie wymieszać razem z tym białkiem i BCAA.Tylko potem nie odpuszczaj tego posiłku.Swoją drogą masz spust 200g ryżu na raz wciagnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może myśli że woreczek ryżu po ugotowaniu trzeba liczyć
taką saszetkę jako 0,5 kg ryżu



PS. oczywiście joke

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2010-02-23 21:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
no wlasnie teraz nie wiem czy moge w dupe 5ml walic na raz?

ok dzieki body bede bral po min 80g po treningu, a co do ryzu to ciezko tyle wchodzi, ale jak to mowia no pain=no gain

az boje sie pomyslec ile bede jadl przy wadze 100-110kg 300g ryzu na raz, to mi bebechy rozsadzi

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Bodyline, a ile wegli bys polecil dla endo 'sucha masa'?
Swoja droga, najwiekszym bledem jezeli chodzi o robienie masy bylo to, ze bedac węglofobem (jako ex-grubasek) kombinowalem z nimi po treningu i zamiast masy mialem ... lipe ; i nic nie pomagaly duze ilosci wegli w innych porach (wegli zlozonych naturalnie - carbofobia ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a to do mnie z tym pimopowanie? ja nic nie pimpuje dylaudio bo moim zdaniem zastanawisz sie czy nie wał npp i wogole a ja mysle ze nie jestes podatny na sok, bo nie dziwi mnie ze po npp ci 0,5cm w lapie poszlo i 5kg sily (bo npp to nie jest srodek na duze przyrosty), dziwnie mnie ze po enanie aptece 250 e4d ci tylko tyle poszlo. sama retencja po enanie by dala wiecej obwodu, a w dodatku to twoj drugi cykl. jak po propku mowisz ze ci poprzednio tak licho poszlo to wniosek prosty. wiec mysle ze zwiekszanie dawki to tylko meczenie organimzu a efektu raczej nie osiaganiesz lepszego. moze sprobuj orale (meta, mdrol, winko, epi) a testa tylko
jako podklad. czasem bywa tak ze ludzie podatni na orale sa malo podatni na inj i owdrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
luzik tom to tez nie do Ciebie, tylko ogolnie zakladam temat to kazdy szuka dziury w calym bledow w diecie, regeneracji, treningu itd, bo nie moze przyjac do swiadomosci, ze akurat moglem miec wy***ke, a moze nie mam zobaczymy jak wejde na superke. A twoja wypowiedz mi sie podoba bo moze byc tak jak mowisz, ze to na mnie nie dziala a meta mnie ruszy dopiero, moze mam bardzo wysoki naturalny poziom testa i te troche z zewnatrz nie robi na mnie wrazenia
i to jest prawda nie sprobojesz to sie nie dowiesz, z pierwszego tematu co zalozylem w tym dziale na poczatku wyszedl cykl oxa+prima, powiedzialem sobie nie bede sie szczypal a tu i tak zonk, ale nie zrazam sie wazne, ze idzie do przodu minimalnie ale progres jest i na przestrzeni lat zmiana bedzie duza

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-02-23 22:34:39

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dorzuc mutant masa najlepiej 2 razy dziennie wtedy nie ma*****a żeby nie poszło co do npp i deki to nie są środki po których można się spodziewac jakiś super skoków siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
mutant mass to akurat wg mnie srednio gainer.ale fakt ze jakiegos dobrego gainerka po treningu mozesz wrzucic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd do pracy za granice od razu po bombie

Następny temat

BOMBA WIOSENNO LETNIA !!!

WHEY premium