SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 91492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Typy jak typy, nudno by było żeby całość pod rząd wygrało Miami. To już finały konferencji a więc zwroty akcji to duża dawka emocji ^^. Niemniej jednak gra do 4 zwycięstw to chyba trochę za dużo zwłaszcza na finały konferencji jak i finały ligi bo oglądać nawet do 7 razy dwie najlepsze drużyny to tak troszkę jakby czar pryskał moim zdaniem, ale wiadomo - kasa. Szkoda trochę że Chicago już nie gra z Miami finał konferencji by się fajnie oglądało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bez Rose'a teraz to by ich zjedli i wypluli...Boston ma potencjal by im sie przeciwwstawic co pokazala pierwsza polowa drugiego meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Oraz trzeci mecz. Co do Chicago to właśnie szkoda mi że kontuzji doznał bo bez niego jak bez rąk tylko biegali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Chicago bez Rose'a przeszłoby 76, ale kontuzja Noah'a to już było za dużo i dlatego tak szybko odpadli.





Rondo, KG i Pierce zrobili dziś rzeźnię, pięknie zagrali i poprowadzili Celtics do zwycięstwa.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Widziałem to, kozackie. Nie denerwuje Was może ta muzyczka co akcje? Fortepian czy cokolwiek innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buduje napięcie :D a co do filmiku to niezły fake, Haslem nie wiedział co się stało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Mnie ta muzyczka nie denerwuje, w niektórych halach tego nie ma, ale w TD Garden zawsze jest, klasyk.

Jeśli mowa już o Haslemie, to chłopak miał też swój "udział" w kolejnej akcji, która z pewnością znalazła się we wszystkich relacjach z tego spotkania:





Stary dobry KG

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Wyrównany finał? W co Ty wierzysz, Spurs mając takich obrońców wyłączą z gry Duranta i Westbrooka i po sprawie.

OKC - SAS 2-2
1. 98 - 101
2. 111 - 120
3. 102 - 82
4. 109 - 103

I co Pippo? Jest po sprawie?
Nie ma w NBA obecnie drużyny o większym potencjale niż Oklahoma.

Żadna drużyna chyba nigdy nie zrobiła takiego progresu jak Thunder w ostatnich 3 sezonach. Jak dla mnie to w pełni zasługują na mistrzostwo i szczerze im tego życze chociaż odsuwając na bok moją sympatię do tej drużyny wydaję mi się, że to Spursi wyjdą zwycięsko z tej rywalizacji bo na takich etapach to jednak doświadczenie jest bezcennym kluczem do zwycięstwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oklahoma pokazała na co ich stać i sądzę, że to jeszcze nie koniec. Prawda, jest postęp, lecz sądzę, że i tak zbyt słaby co do Miami Heat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
kp11 - ale że co, ma mi być łyso że nie sprawdziły się moje przewidywania na ten finał?

Dalej uważam, że OKC nie są gotowi na to, by zdobyć mistrzostwo, nie mają doświadczenia i nie mają w tej serii przewagi parkietu, a póki co w pierwszych dwóch spotkaniach granych na wyjeździe nie pokazali nic wielkiego. Daje Ci gwarancje, że w Game 5 wysocy OKC już nie będą grali na bodajże 90% skuteczności, a Westbrook nie będzie tak grał zespołowo jak w dwóch ostatnich spotkaniach.

Dopóki Spurs nie stracą przewagi parkietu, dopóty nie mają o co się martwić i taka jest prawda. OKC to obecnie zaje_ista ekipa na własnym parkiecie i dobry, ale bez szału grający zespół na wyjeździe. Gdyby jednak jakimś cudem wygrali serię ze Spurs, to w finale będą mieć przewagę własnego parkietu i to może być decydujące w walce o mistrzostwo.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja młodzieżowa w siatkówce mężczyzn (Wrocław!)

Następny temat

MaxF1.com - pierwszy manager F1 z opcją grania

WHEY premium