SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto w tym sezonie bedzie mistrzem NBA ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mimo że sezon dopiero ruszył to napewno każdy z was ma swoich faworytów. bedzie można porownac to pod koniec... Moim typem sa LAkersi chociaz duchem jestem z raptorsami i trzymam kciuki za polakoow

Kliknij tutaj--------------------------------------------------_\
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Kobego to znalazlem cos tam o tym procesie....
http://www.e-basket.pl/?news=15382 

Kliknij tutaj-------------------------------------------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


W tym roku Maciek z New YOrkiem wymiotą całą ligę

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie mam gdzie ogladac to sie nie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lakersi w tym sezonie zdecydowanie wygrają Play-Offy. Po sezonie zasadniczym nie wiem czy będą na 1. miejscu, bo nie wiem czy im się będzie chciało.... Ale sa w stanie pokonać każdego, o czym przekonał już 1. mecz, w którym roznieśli Dallas, grając bez Kobe'ego!!!

!!!Lakers-2004 NBA Champions!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no bez Kobe'ego bo przeciez maja jeszcze Malone'a i Paytona

"I'm so fast that last night I turned off the light switch in my bedroom and was in bed before the room was dark."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a własnie cos wiece w sprawie KOBE z tym gwałtem?

LUDZIE TEXT ROKU (z cyklicznosci III str 39 "Mam porpostu pytanie, czy jakby Michail mial przed sobą 17 letniego np Arnolda S. ablo Colemana ktory chcialby brac udzial w zawodach i byc wielkim (jak byli i sa ) to czy by kazal im sie zapisac do treningu cyklicznego?"
.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie ostatnio ta sprawa cos ucichla... a bryant sobie gra... niewiem co bedzie dalej

Kliknij tutaj-----------------------------------------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie wiem ale macie tu fajna gierke z Bryantem
http://bviral.trancos.com/game.php

It is not how big you are. It is how BIG you play.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh no gierka spox ale dwa poziomy przeszlem i koniec byo...

Kliknij tutaj-----------------------------------------------------------------------------------------------_\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dwa? przeciez dwa pierwsze to rozgrzewka i pozniej zaczynasz trzecia czesc

It is not how big you are. It is how BIG you play.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... no to nieiwem... juz czwarty raz gram i ciagle to samo pozniej e- maila kaza wpisac...

Kliknij tutaj-----------------------------------------------------------------------------------------------_\
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Snowboard - co kupić

Następny temat

skurcze

WHEY premium