słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 91610

...
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
No niestety, jednak nie taka młoda :D poległem o 3:40 no ale widze że Marcin nie zaszalał :) my tak Magiców spisaliśmy na straty a tu prosze jaką przewage wyczarowalo :D 22 pkt, SZOK
...
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Spurs mieli "w nogach" mecz z Denver i podróż na Florydę, widac było zmęczenie graczy, w drugiej połowie już niektórzy mieli dosc tego spotkania

Wyniki z 23.12.2010r

Orlando vs San Antonio 123:101
Sacramento vs Milwaukee 79:84
Phoenix vs Miami 83:95

Po fantastycznym starcie Suns -> 21:10 sądziłem że będziemy świadkami pierwszego zwycięstwa Suns w przebudowanym składzie, ale po obejrzeniu żenady w ich wykonaniu w trakcie II kwarty wiedziałem że ten mecz wielkim widowiskiem nie będzie i Miami pewnie wygra spotkanie, dlatego poszedłem spac

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Suns jeszcze się zgrają i bedzie git :) trener Suns już mówi o planach wystawienia Lopeza i Gortata razem że ma to pomóc w walce z takimi ekipami jak Lakers które maja 2 nawet 3 bardzo wysokich graczy a na nizsze zespoły taka taktyka bedzie straszakiem żeby nie wchodzic pod kosz :) ale podobno musiupłynąć troche czasu aż się chłopaki zgrają :)
...
Znawca
Od kiedy w Suns zaczęła się rotacja składu i gracze z pierwszej piątki zeszli na ławkę, to gra się posypała totalnie, nawet powrót starterów niewiele zmienił - muszą chłopaki nad tym popracowac na treningach, widac było braki w zrozumieniu się

...
No teraz dopiero na niego natrafiłem na joemonster.com :D no jest co oglądać za 4-5 minutek zaczynają grać Knicksi z Bulls :) polecam czuje że Stoudemire zaliczy dobry mecz :) może tripe-double :)
...
Znawca
Ktoś wie co się stało z Bostonem w czwartej kwarcie na 3:20 do końca spotkania?
Sprzedali mecz czy co

...
No dziwna porażka, ale przypuszczam że jakby mecz rozgrywali w Bostonie to inaczej by się to skończyło, w takich końcówkach własne ściany pomagają :D chyba jednak zbyt pochopnie spisaliśmy Orlando na straty, z drugiej strony coraz częściej zdarza się że jeśli jest się pewnym że ktoś przegra mecz lub będzie mieć złą serie to jest akurat na odwrót :)

Golden State vs Portland 109:102

Frajerska porażka Bostonu, wypracowana wygrana NYK, słaba postawa Kobe, Gasola i Odoma w meczu z Heat sprawia że Lakersi przegrywają, no i fantastyczna dyspozycja Monty daje zwycięstwo Golden State

Sekcja młodzieżowa w siatkówce mężczyzn (Wrocław!)