SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJSILNIEJSZY SPALACZ TŁUSZCZU 2012

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17928

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Stosuję Testeda jako przed treningówkę i 1 trening może był dużo lepszy, a tak ogólnie to lekka poprawa ale nie wypyerdala z butów, lajtowy;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2452
lipo 6 polecam tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Też uważam że szału nie ma. Plus taki że tani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
hellburner hardcore chyba najsilniejszy termogenik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Tested Nutrition - Tested Burner
Nova Body Science - Hyperlean FX7
Nutrex Underground - Lipo 6 black
Kilosports - Hyperdrine OD
USP LABS - Oxyelite pro
PEAK - Hellburner Hardcore Edition

To narazie spalacze, które zostały wymienione :P dziwi mnie że nikt nie wymienił jeszcze muscle meds methyburn extreme, bsn atro-phex, ripped freak, btw co do tego tested to też nie wiem czemu on może być taki dobry bo w składzie tam nic specjalnego nie widzę :P no ale cóż nie testowałem to się nie wypowiadam. Jeszcze jeden dzień czekamy na propozycję supli i wrzucamy ankietę :D

Zmieniony przez - Lexar w dniu 2012-04-19 13:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
A myślisz, że na czym opierają się teraźniejsze spalacze? Cofa+1,3d.. reszta to dodatki na mg, które podnoszą tylko cenę:| Po testedzie na zwykłym treningu siłowym gorąco jak nie wiem, więc aero powinno się kręcić jak masło na wsi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 628
tested ludzie dlatego chwala bo w tak niskiej cenie nie ma nic konkurencyjnego

nesta jesli twierdzisz ze jedyne skuteczne skladniki to kofa i 1,3 to niestety albo jestes w bledzie albo masz slabe rozeznanie

ja typuje peak hellburner hardcore i mój ostatni ulubieniec genomyx heat stack

Zmieniony przez - cyklon_04 w dniu 2012-04-19 15:15:22

klatka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
naj**ać 20 składników w niedziałających ilościach też można - tested ma wystarczający skład by być top produktem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja tam wolę spalacze robione przez chłopaków z bf. Miałem fat destroyera, teraz podjadam fat killera i sobie chwale. Dobrze rozgrzewa, nie ma pobudzenia zbytnio, nie ryje mózgu, nie ma geranaminy.
Jak chce większe pobudzenie to dorzucam 1caps kofy albo kawką dopijam.

Caffeine 100 MG N/A
Coleus Forskohlii (20% forskolin) 125 MG N/A
Synephrine HCl 20 MG N/A
Evodiamine 30 MG N/A
Yohimbine HCl 9 MG N/A
Rasberry Ketones 180 MG N/A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w chłopaki z bf mają porządny sprzęt.
Hellfire /hot body extreme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie białko

Następny temat

Beta Bolic VS Cell Pump

WHEY premium