SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NACHODZENIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
mówiłeś (pisałeś) że to mają swój mini-gang wiec może być kiepawo... Skad wiesz ze to są takie leszcze którzy jak zobaczą kgoś większego to wymiękną? znam ja takich kilku... jakby podszedł do jakiegoś z nich taki kox( ale mi sie napisalo) to krótka piłka - nóż i po sprawie.. nawet by sie nie zawachał więc ostrożnie.. jeśli to tacy właśnie to i tamci co mają pod tą brame podjechać i te dziewczyny mogą mieć krucho

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie to nei wiem jak sie sprawy mają bo kumpelki nie ma jsuh 2 dzień na gg i nie wiem co sie dzieje? Jak będzie to sie dopytam jak tam z tymi kolesiami ale póki co jej nie ma!!pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
W tym kraju(i nie tylko) przydałaby się ochotnicza armia do tropienia i zamiatania takich cwaniaków-gangsta.

Marzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
Witam.

Dzwon na policje.
Ludzie w takim wieku (17lat) czesto nie maja wyobrazni co bywa bardzo grozne dla otoczenia jak i dla nich samych.
Nie wiem czy policja cos zdziala ale przynajmniej beda wiedziec ze komus taka "sytuacja" nie odpowiada. Trzeba tez sie zastanowic skad maja nr. telefonu itd. mozna to zglosic policj. Wtedy podejdzie napewno inaczej do sprawy. Smsow lepiej nie kasowac gdyz ewentualnie moglby byc skutkiem dzialan policji.
Podejrzewam ze te osoby to zwykli zlodzieje. Kradna komorki napadaja na kobiety itp. silni sa raczej w grupie i maja zazwyczaj slaba psychike.

Pozdrawiam

jedyna przestroga - miej szacunek do wroga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
a moze to takie zaloty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
o lol pamietam, u mnie w podstawówce gość miał sposób na podryw - najpierw wyrwał pannie garść włosów a potem przyłozył gałęzią przez placy i podstawił noge na shodach zeby syzbciej zeszła

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Kazdy z nas mial badz wciaz ma paczke kumpli, wiec pisanie o mini-gangu jest conajmniej smieszne.
Kolejna sprawa, to tak jak wczesniej ktos napisal, sms jest podstawa do rozpoczecia czynnosci procesowych, baaaa, same gluche dzwonienie moze byc podstawa do ich wszczecia (zastraszanie poprzez nekanie). Wiec nie wiem nad czym sie zastanawiac. A propozycje rozwiazania silowego traktowalbym jako ostatecznosc.

BTW od samego poczatku tej dyskusji nurtuje mnie jedno pytanie. Czy nie sadzicie, ze takie sytuacje nalezaloby wpierw skonsultowac z rodzicami, a nie na forum internetowym...?

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-07-17 14:11:30

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
"pisanie o mini-gangu jest conajmniej smieszne. "
X-ray z calym szacunkiem ale to nie to samo co paczka kolegów...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
Popieram dokladnie to co napisal x-ray i to co ja napisalem poprzednio. NIE KASOWAC SMSOW tylko isc z tym na policje sms jest byl by napewno bardzo mocnym dowodem w takiej sprawie

jedyna przestroga - miej szacunek do wroga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 849
Na policję. To co robią kolesie, być może tylko z głupoty to groźby karalne. Policjantom można przypomnieć o tym jeżeli mieliby jakieś obiekcje. Bez względu na motyw jest to terroryzowanie a terroryzować się nie powinna pozwolić. Kolesie rozkręcą się tylko jeszcze bardziej. Zgłoszenie takich esemesów i telefonów to już podkładka i jeśli strzeliłoby im potem coś więcej do głowy policja miałaby podstawy do wszczęcia działań. Załatwianie obstawy z siłowni to jakaś ostateczność i nie wiadomo jakie byłyby skutki. Poczucie bezkarności sprawia że doszło do pogróżek więc chyba lepiej nie zostawiać im więcej inicjatywy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don King wygrał konkurs ofert na walkę Zegan - Campbell

Następny temat

Irak - morderstwa i porwania sportowców

WHEY premium