SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NACHODZENIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ich nie znam, i mieszkam w innym miescie, a pozatym to kumpekla tesh ich raczej nie zna!!!

PS jedno jest pewne MÓZGU NIE MAjĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Koleżanki, czy te koksiki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no koksiki chyba he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
bo uwazam ze inteligentna osoba(posłodzilem sobie) ktora za jakąs glupote zabije drugiego czlowieka koncząc jego zycie i pewnie jego rodziny, nie da z tym rady

to kwestia charakteru a nie inteligencji.Ktoś jest twardy psychicznie będzie zabijał i będzie z tym zyć,ktoś ze słabym charakterem nie poradzi sobie i tyle

Parę lat temu we Wrocławiu była zadyma na rynku, biło się kilkunastu koksów(jakieś porachunki gangsta, goście mieli giwery)

K**** 20 lat tu mieszkam i nie widziałem tego,nawet nie słyszałem o tym...

W samym rynku jest komenda Straży Miejskiej, niecałe 100m od miejsca zajścia(zwinęli mnie kiedyś, więc wiem).

Jest też komisariat policji na ulicy Kazimierza Wielkiego

A co do tematu:

a takze piszą esemesy z groźbami!!!

NIECH IDZIE Z TYM NA POLICJE BO TO PODSTAWA PRAWNA DO TEGO BY SIĘ NIMI ZAJELI(pałkarze)

a pozatym to kumpekla tesh ich raczej nie zna!!!

widziała ich,czyli już zna( z widzenia)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpela się boi tych kolesi jakby to byl co najmniej pruszków, to wynika z jej rozmmowy ze mną...i caly czas jej radze zeby sie wybrala na policje lub chociaz zadzwonila kiedy przychodzą pod dzrzwi lub balkon!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
co do gróźb to po co grozić w taki sposób moje groźby są jak najbardziej realne i do spełnienia, ale NIGDY nie groziłem nikomu że go zabije czy podpale chałupe... zawsze jesli groże komuś to potem nie wacham się tego zrobić. A co do tych cwaniaków i gangu to pewnie sprawa z gangiem wyglądała "jestem taki i taki zakasowąłem tylu a tylu znam tego i tego mam tylwe w bicu i tyle w klacie"...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
Najprostszy sposób dla twojej kumpeli : niech pojdzie na siłownie i dogada się z 3 lub 4 koksami, ale takimi ktorzy co mają po 30 lat , a nie chłopcami, którzy cos tam sobie w du.pe wbili . Niech wytłumaczą dziekakom , że kuzynki się nie rusza i już efekt murowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
to nie najlepszy pomysł. nie wiadomo czego te koksy będą chcialy za pomoc:/

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
"K**** 20 lat tu mieszkam i nie widziałem tego,nawet nie słyszałem o tym..."

Studencik, co z tego, że mieszkasz?
Kilkaset tysięcy ludzi tu mieszka...
A że w Wiadomościach o 19:30 w TVP1 o tym nie mówiono, to większość nic nie wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
pomysł jest dobry , bo sprawdzony a co oni by za to chcieli to nie wiem , przecież napisałem żeby się dogadała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Don King wygrał konkurs ofert na walkę Zegan - Campbell

Następny temat

Irak - morderstwa i porwania sportowców

WHEY premium