SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy zwykłe hamy i zasadą się nie damy%-) Hi Tec & doPINK spam%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116410

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Bo dla Lukiego liczy się tylko charakter

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
no jak to jak koksik dostajesz na tacy ale zapłacić wcześniej czy pozniej i tak za to musisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Luki, niekoniecznie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dał bym fote żebyście sie sami przekonali ale tego nie zrobie,spjerdalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
a tam luk

moze ona by wolala zeby ja gdzies zabierac do lasu na spacery a nie do kina, kto wie wtedy nie musialbys placic

w koncu ktos by Ci po posladkach walil

poruchalbys

same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
poyebało cie zwierzu męczą mnie spacery,wczoraj wyszedłem na joging to sie spociłem jak bura suka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dokładnie, zabierasz laskę na spacerek, do parku czy gdzieś. Czarujesz ją swoim wdziękiem i wewnętrznym pięknem i jest twoja. Nie tylko hajs się liczy, który inwestujesz w laskę

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja teraz robie sobie spacerki po miescie w ramach aero

cieplo jest to fajnie sie smiga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobra puki co to w choju to mam,teraz musze zebrać z 3-4 chłopaków,żeby zrobić porządek w zasadzie to już 2 jest jeszcze z 2 pewnych osób potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Luki, mów więcej...?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwany cykl na hyperfusion

Następny temat

Cykl Pomoc - Detonator/HyperFusion/TST

WHEY premium