SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy zwykłe hamy i zasadą się nie damy%-) Hi Tec & doPINK spam%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116417

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
najbardziej mnie zmartwiła ta omka,nowej nie ma sensu wbijać,a za starą trzeba już konkretnie bulić,teraz to już podobnie cenowo wychodzi jak enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
koksik nie boisz sie sajdow po trenie?

ponoc sa przeyebane max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
luk przejdz na suste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Czego tu się bać...? Albo się przetrwa, albo jest się cipką
Ale cały czas ją Luki biłeś i była chyba ok?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
sranie w ganie zwierzu,małolaty sie nawpjerdalają słodzika zamiast mety i też im sajdy się udzielają,szczególnie dotkliwy jest agresor który wyładowują trzaskając drzwiami jak im mama nie pozwoli wyjśc do kolegów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
susta to juz w ogóle loteria

taka koksik cały czas ją biłem ale kumpel ostatnio też bił tę nową przeszedł na starą i mówi niebo,a ziemia,a to tego ostatnio rozmawiałem z lokalnym strongmanem i mi cos powiedział o tej nowej jelfie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja mialem calkowity blok na jedzenie i musialem odstawic mete bo sie czulem tragicznie na zoladku, tak jakby caly czas cos tam siedzialo, nie wytrzymalbym tak 5 tygodni nie ma choja pjerdole tabletki only igla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Gadałem z paroma osobami na temat trenu, wszyscy mówią, że najlepszy jaki był to British Dragon 75mg/ml. Co do saidów jakoś chooj wie jak nikt nie kaszlał, szybciej drobnostki wkuhwiały i przeyebana wszechmoc

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
buhahaha już mete szamał i sie nie przypucował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
j/w

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwany cykl na hyperfusion

Następny temat

Cykl Pomoc - Detonator/HyperFusion/TST

WHEY premium