SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy zwykłe hamy i zasadą się nie damy%-) Hi Tec & doPINK spam%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116372

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
siema

ja ide sie dalej uczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
zwierzu ucz sie ucz, masz przyklad takiego luka nie uczyl sie chlopina to zostal podczlowiekiem,marginesem bez zadnej przyszlosci

ja juz dawno po studiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A ja chyba rzuca budę w pisdu... To tylko yebana strata czasu...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Rzucić normalną szkołę, iść do roboty i uczyć się w wieczorówce czy kończyć to yepane technikum...?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24404 Napisanych postów 68086 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537798
jakie to technikum ?

ja bym je skonczyl, i w tym kierunku prace zdobyl i prywatnie sie uczyl

tak jak u mnie w pracy

pokonczyli liceum profilowane i pracuja, a weekendy studia - robia inzyniera

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Technikum elektroniczne, tyle że mam już tego po wyżej uszu, bez kitu to dla mnie strata czasu i szarpanie sobie nerwów...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz brakuje elektryków ( dzisiaj na lekcj mialem ) robote bys znalazl pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24404 Napisanych postów 68086 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537798
po tym mozesz isc do roboty gdzies i zaczac zaoczne na polibudzie, zrobisz inzyniera i ustawiasz sie gdzies jako majster w duzej firmie



koksik mysl ja jestem po liceum elektrotechnicznym, nie tylko jako elektryk mozesz robic, ale tez jako automatyk itd bo we funkcjach sa jakies minimalne naprawy, ogarniecia maszyny wrazie awari

pomysl

Zmieniony przez - iizziikk w dniu 2010-02-17 14:43:55

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i kasa jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwany cykl na hyperfusion

Następny temat

Cykl Pomoc - Detonator/HyperFusion/TST

WHEY premium