SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy zwykłe hamy i zasadą się nie damy%-) Hi Tec & doPINK spam%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116429

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
choj ide ja na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
choj idź ty na trening

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja juz za 3 dni wracam na silke nie moge sie doczekac

wrzuce moze wam potem moj plan treningowy do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A po co on nam?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no mowie do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
uv tylko w srode

magnetyzm to stay antique tak? to bylem raz

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
w uv bylem raz, nie podoba mi sie tam pozatym jakis gej tam byl i podrywal mnie i znajomka

a magnetyzm imo to jest lipa, liroj tam leci przynajmniej lecial, raz tam bylem i juz nie pojde chyba

generalnie rzadko baluje, musze sie doyebac bo chudym isc na balet to chojowo

w audytorium najbardziej mi sie podoba obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
haha koxik pjerdole te rady o fbw, 2 cwiczeniach na bica i zebym sie za diete wzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
do audytorim ma za daleko

no magnetyzm słabo, ludzi zawsze za duzo, zeby cole kupic trzeba stac 40 minut, a ostatnio borixon bujal sie jak starej babie cycki i chcial zebysmy go papierosem poczestowali
nie lubie go bo kiedys dostalem w jape od jego klegów w gaudi

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwany cykl na hyperfusion

Następny temat

Cykl Pomoc - Detonator/HyperFusion/TST

WHEY premium