SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Musze sie wyzalic ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrezygnuj z internetu na rzecz karnetu na siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6894
jakbyś był ze słupska to moglibyśmy razem ćwiczyć,przydałby się kompan do pakowania

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
juz kroczus jedengo nei chcesz wpuszczac ana silownie

a kolejnych spraszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6894
ja jescze tam nikogo nie wpóćiłem nikt jej nie widział ani o niej nie słyszał

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
i nie wpuszczaj...
taka moja rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
Spadki mam glownie przez imprezki, pozatym lapka mi szybko idzie mam juz centa odrobionego , niewiem czemu mi tak idzie nie biore nic dla wyjasnienie , gorzej duzo z klata , bo te 3 cm to gdzies 2 miechy roboty jak dla mnie , nei moge odzalowac nadal ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
ja cwicze w domciu i jest super, motywacji nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1788 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30940
Do autora:Bajkopisarz z Ciebie.Jeszcze 3 dni temu płakałes ze spadło Ci 1,5cmw łapie i juz nagle po 3dniach podrosło o centymetrtaaa jasne
Rzeczywiscie łapy Ci ida szybko,ale jeszcze szybciej spadaja.Niezbyt gentyka.Lepsze wolniejsze efekty,ale za to trwałe:D
Do zimy 40cm to juz na serioo zrobiłes ubaw z tym tekstem.Troche Ci łapka podrosła i co myslisz ze w 2 miechy łapa Ci urosnie o np:4 cm
Chlopie zrozum ,ze jezeli masz wiekszy staz to o koljene cm coraz trudniej i chocbys miał za***ista gentyke,to nie ma bata ze w 2 miechy -4cm podrosna Ci bice.Czemu tak uwazam,bo nie Tobie jednemu łapy rosna szybko,a gdyby tak kazdy myslał jak ty to juz chyba połowa forum po roku treningu miała by 43m co jest z leksza niemozliwe,w cuda nie wierze.
Zreszta popatrz na sytuacje
swoja miałes 36cm,spadło ci 1,5 cm czyli wypada ze masz 34,5 cm(o ile umiesz mierzyc łapy,podrosło Ci 1 cm w 3 dni no to masz 35,5cm,zima wypada w grudniu bardziej ku koncowi,wychodzi na to,ze w nieco ponad 2 miechy chcesz dobic o 4,5cm w łapie i do tego bez koksu.Teraz zapytaj sie eksperta czy to mozliwe,prawdopodbnie Cie wysmieje:d.Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
no przyznam ci ze nie bardzo mozliwe , nie mowie , ze to na bank osiagne , ale bede sie staral a z ta lapka to czysta prawda , mialem dokladnie 36,5 i spadlo mi do 35 a teraz znow mam 36 i ani mm wiecej , niewiem jak to sie stalo , zreszta nie musisz wiezyc , ale tak jest teraz znajac zycie bede mail dluzszy zastoj jakos podbije do 38 a pozniej wezme keratyne i basta , nie musisz wierzyc , ale tak jest naprawde , zawsze jak wracam po dluzszej przerwie lapa mi puchn ie w kilka dni ,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
Kolego Ryo_Hazuki,

Naucz się rozróżniać prawdziwe przyrosty w łapie od zwykłej "pompy".
Bo odliczając obrzęk potreninggowy który może w zależności od przypadku trwać nawet kilka/wiele godzin,

to nie jest to możliwe nawet dla super-hiper-koks-pakera nad którym czuwa sztab treningowy a asystenci podają mu do rąk wyliczone przez komputer rodem z F1 ciężary aby zrobił chociaż te 0,5 cm w łapce w 3 dni. No może na syntholu ...

Pozdrawiam i życzę prawdziwych przyrostów
ps też kiedyś byłem młody i napalony na ciężary i różne fantasmagorie mnie
dopadały więc działaj poprawnie - dieta, sen, trening, ograniczaj używki
a za kilka miesięcy zrobisz te 2 - 3 cm

Zmieniony przez - Wyczes w dniu 2006-10-17 08:38:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie?

Następny temat

Strenght Training Anatomy 2nd edition

forma lato