SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Musze przyrosnac lecz mi nie idzie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Na wstepie przepraszam za glupia nazwe tematu ale nie chcialo mi sie myslec. Otorz pytanie brzmi jaka diete badz tez jakie dodatki do diety mam dolozyc zeby przymasowac ale tak porzadnie oczywisicie na sucho.
Szczegolem jest to ze trudno mi masa idzie nie wiem moze dlatego ze dieta kuleje czy co. To pytanie kieruje do osob ktore tez mialy problemy z wbiciem masy i maja za soba jakis staz i prosilbym ich zeby powiedzialy co najlepiej na nich dzialalo czy kurczak czy wół nie wiem czy inne tego typu bajery

Wzrost 183
Waga 77-78 jakos tak
biceps 37-37,5
klatka 105
pas 81
udo 58
lydka 39
barki 120

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
no to jak twierdzisz ze kazdy urosnie na innym miesie inaczej to po co zakladasz temat?jedz to co na ciebie ,,dziala" - my tego nie wiemy jakie mieso bedzie dla ciebie bardziej anaboliczne haha

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
skad jestes?sprawdz bo wyslalem ci wiadomosc pw

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Najlepiej będzie działała dieta. Poczytaj posty podwieszone w tym dziale i ułóż coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Tematy podwieszone - tam masz wszystko, czego Ci potrzeba.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
rozpisz swoja diete i trening, bo na 101% tutaj jest przyczyna

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
razor ja nie chce zebys mi calej diety ukladal tylko chce wiedziec co lepiej na takich jak my dziala czy kurczak czy ryby chodzi o konkrety a nie caly plan to se sam moge ulozyc

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Jakoś nie bardzo wierzę, że możesz sobie ułożyć sam cały plan skoro zadajesz pytania takie jak wyżej. Białko to białko, różnice są słabo odczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
otoz ci wyjasnie na kazde inne bialko dziala na jednego lepiej na jednego gorzej a nie da sie dokladnie powiedziec co jak na kogo dziala mozna do sprawdzic ale nimbym znalazl potrwaly by lata a podalem sczegoly poto by dowiedziec sie lub tez poznac koncepcje. Chce wiedziec co tez najlepiej dziala

Budowa mezo-ekto cwicze 1,2 roku tu jeszcze dwa takie szczegoly grupa krwi 0




Zmieniony przez - 745906 w dniu 2012-09-14 15:50:58

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Pierwsze słyszę o takich sensacjach, można poznać źródło takiej wiedzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
MD nowy numer wywiad z evan centopeni oraz nie jeden z kulturystow korzysta z tego co mu najlepiej suzy a nie z diety kopiuj wklej

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
otoz ci wyjasnie na kazde inne bialko dziala na jednego lepiej na jednego gorzej a nie da sie dokladnie powiedziec co jak na kogo dziala mozna do sprawdzic ale nimbym znalazl potrwaly by lata a podalem sczegoly poto by dowiedziec sie lub tez poznac koncepcje.

Zamiast opierać swoją wiedzę na wywiadach z MD, zacznij jeść - najlepiej na tym wyjdziesz.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przed snem po treningu?

Następny temat

Bieganie

WHEY premium