SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Tech... - szukam CUDU..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Czy wie ktoś może gdzie można dostać produkty Muscle Techa? np Nitro Tech, Cell- Tech? bo Olimpu, vitalmaxa, kaizena, optimum, hi teka, mrm, itp.. to wszędzie prawie można znaleźć. Kto mi pomoże, kto mnie zaskoczy?? Bo już nigdzie nie mogę znaleźć tych produktów..
Bądźcie mili..

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
też szukam tej firmy i nigdzie jej nie ma.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Tej firmy nie ma oficjalnie w Polsce. Musisz sprowadzic ze USA.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Tora.. wiem, jeszcze rok temu kupowałem od gościa co zamawiał (ale teraz nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje). A zresztą on nie miał tego zbyt tanio.. na sam Nitro Tech szło 199zł tygodniowo..
PS. Zna może ktoś firmę STEROMAX? To taka dziwna firma, niby ma Nitro Tech ze składnikami jak M&T a jednak wygląda mi na taką podróbkę jakoś.. i na bodybuilding.com nie ma jej nawet.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
gosciu masz problem, zaloz se konto w banku wez karte kredytowa i zamawiaj z usa a wcale drozej nie zaplacisz jakgdybys w polsce zamawial, banał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
I co w związku z tym.? Bo równie dobrze można powiedzieć po co są sklepy internetowe jak np. takie suplementy jak Olimp, hi-tech, trec, mlo, american muscle, optimum, universal, ultimate, weider itp. są w prawie każdym sklepie. A większosć z nas mieszka w miastach gdzie jest pare takich sklepów. I nie zakładamy, że chodzi o cenę. Ale temat był inny, a miesiąc-dwa nie chcę czekać. Pozatym nigdy nie zamawiałem tak kartą i wolę inaczej.. bezpieczniej.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
co ty k..a pi..sz. czekasz max 2 tygodnie i te sklepy sa pewniejsze niz nasze polskie, gosciu ze wsi jestes czy co? sam zamawiam czesto z usa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Mogę miec wszystkie produkty Muscletecha
full legit

niestety ceny są masakryczne
nie kupisz chyba nitrotech 1.8kg za 300 kilka zeta?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
bo ja moge miec nitro za 30 dolcow z usa , czemu czarnuch masz tak drogo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
1.8kg za 30 baksów? ja nie mam tego nawet za 1/2 tej ceny..
pozdrawiam

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!! cell techa widzialem ostatnio w sklepie w poznaniu,,ale nie wiem jaka cena.
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie wybrac najlepszy spalacz

Następny temat

hmb+l-karnityna activita?

WHEY premium