SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle-Tech Nitro-Tech 2 lbs [proszę o pomoc]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Witam!
Właściwie nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, ale potrzebuję pomocy i to w miarę szybko. Sytuacja przedstawia się tak:
* mam 17,5 roku
* na siłownie chodzę od 3 miesięcy (wcześniej również chodziłem ale miałem przerwy roczne czasem dłuższe)
* od ostatnich 3 miesięcy przylozyłem się trochę bardziej niż zwykle do treningów
* po pierwszym miesiącu treningów wziąłem odżywkę MLO Super Gain 4100 4,5 kg którą brałem przez miesiąc. Przy tym trzymalem "średnią dietę": płatki owsiane 2 razy dziennie, twarogi, tuńczyki z ryżem i piersią z kurczaka, kanapki z szynką, banany, kefiry, maślanki, jogurty (szczerze mowiąc niezbyt profesjonalna).
* mam dość "chudą" budowę (nawet nie wiem jak ją dokładnie określić) ale przy 180 cm wzrostu ważę 69,5 kg (po tej jednej odżywce - aktualnie)(jeśli ktoś by się mną zainteresował, posiadam zdjęcia).
* przez pierwszy miesiąc robiłem trening masowy piramidowy (lub jakoś tak :) 4 serie / 12x10x8x6x ze zwiekszaniem ciężaru.
* w następnym miesiącu robiłem trening "seriami przerywanymi" który za 20zł!!! napisał mi "spec" z silowni gdzie kupilem odżywke - specjalnie do tej odżywki zresztą.
* w trzecim miesiącu musiałem znów zmienić trening ponieważ zapisalem się na inną siłownię, gdzie pokazałem moj poprzedni trening (przerywany) - jednak zostałem wyśmiany i powiedziano mi że to nie trening dla mnie. Jednym słowem zrobiono mi wodę z mózgu :(. Więc w tym trzecim miesiącu robiłem znów trening piramidowy ale z jednym ciężarem w 3-4 seriach w jednym ćwiczeniu po 10-6 powtórzeń.

Przedstawiłem powyżej moją krótką historię, więc przechodzę do sedna sprawy

Sprowadziłem z U.S.A odżywkę Muscle-Tech Nitro-Tech 2 lbs (1,81kg) oraz suplement (spalacz) Muscle-Tech Thermogain 40 kapsułek - wybór suplementu przypadkowy dlatego też nie wiem czy w ogóle dla mnie się nadaje. Wydałem gromadę pieniędzy na to (przynajmniej jak dla mnie :) i szukam osoby która pomogła by mi w ułożeniu odpowiedniej diety, treningu oraz doradziła co jeszcze muszę dokupić aby wyciągnąc maksimum z tej wspaniałej odżywki.

Jestem gotowy rzucić wszystko aby trzymać dietę oraz trening przez określony czas, szukam tylko fachowej pomocy. Proszę o kontakt mailowy:
infocd@alpha.net.pl

Pozdrawiam!

*** Początek - the new begining ***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2151 Napisanych postów 34267 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250255
jedz 5paczek ryzu/kaszy dziennie to bedziesz rosl
do tego jakas piers, jaja, twarog i surowka z oliwa
lepiej pieniedzy wydac w tym sporcie nie mozna
nic wiecej nie potrzebujesz
dopiero po kilkunastu miesiacach treningu zaczniesz sie martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 14530 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62110
rób jak elite powiedział
termogain 40 kaps? coś mało

te białko co masz przyjmuj 30g przed treningiem lub w nietreningowe z rana.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47467 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
sio
Konto użytkownika Czarnuchok zostało zablokowane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47467 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Konto użytkownika Czarnuchok zostało odblokowane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Dzięki za wskazówki... ale nadal nie bardzo wiem co mam robić. Narazie trzymać jedynie diete a nitro odstawić? Czy nitro może mi pomóc w szybszym przyroście masy mięśniowej na tym etapie?
Dla zainteresowanych podaję skład Nitro-Techa:
==============================================
(Na zdjęciu)
+
Other Ingredients: Whey protein concentrate (providing di-, tri-, olio-, and polypeptides), whey protein isolate (ion-exchange 97% purity), red beet powder, natural and artificial flavors, partially hydrolyzed whey protein, citric acid, soy lecithin, acesulfame potassium, sucralose.
††† is a trademark of Humanetics Corporation.

Notice: Use this product as a food supplement only. Do not use for weight reduction.

Directions: Add 1 to 2 servings (1 to 2 scoops) of NITRO-TECH® to 4 to 8 ounces of cold water or skim milk and mix in a shaker or stir. Consume 1 to 2 servings of NITRO-TECH 3 times daily (depending on your protein needs). For maximum results, consume 2 servings of NITRO-TECH 3 times daily for a minimum of 6 weeks. Also, consume 2 servings of CELL-TECH™ for the first 5 days as a loading phase, and 1 serving of CELL-TECH daily once the loading phase is complete. Taking this product without enough liquid may cause choking. NOTE: To maintain product freshness, store in a cool, dry place. This product is sold by weight. Some settling may occur.

Choking: Taking this product without adequate fluid may cause it to swell and block your throat or esophagus and may cause choking. Do not take this product if you have difficulty in swallowing. If you experience chest pain, vomiting, or difficulty in swallowing or breathing after taking this product, seek immediate medical attention.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 14530 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62110
moze pomóc i pomoże, bierz 1 miarke przed treningiem lub od razu po treningu zagryzając 50-80g wafli ryżowych

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli wiem wszystko a tak naprawdę nic :( Szkoda mi trochę wydanych pieniędzy bo odżywka jest dobra a nie chcę jej zmarnować. Ciekaw jestem ile kosztuje indywidualne rozpisanie diety i treningu. Dużo jest artykułów nawet na tym forum... ale dużo też zależy od psychiki. Jesli coś robimy z nastawieniem że nam pomoże, z pewnością da rezultaty. Jak ułoże sam będę sobie wmawiał że coś jest nie tak, że napewno dało by się ułożyć lepszą dietę i lepszy trening do tego nitro-tech'a będę miał opory w treningach i podejściu do wszystkiego. Do tego jeszcze kłopoty z kobietą, czuje że w tym miesiącu nie przytyję :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
słuchaj
za odżywke przepłaciłeś o jakieś 100%. TO zwykle białko wpc z 2g fajnej mieszanki, ktora niestety nie jest warta wydanej kasy :)

pamietaj że twoim priorytetem są 3 rzeczy - dieta, trening, sen (min. 6 godzin)

wiec zabieraj sie za diete, bialko mozesz odsprzedać (napisz ile) i wydasz pieniadze na jedzenie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 728 Napisanych postów 31016 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie
to te co ci sie podobało do czasu aż nie powiedziałem ceny

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyne???BIało serwatkowe i kretka???

Następny temat

carbo i kreatyna

Fruzelina