SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai Pomocy!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Mam dylemat ćwiczę na siłowni już rok, na masę jestem trochę gruby i szeroki. Chciałem zacząć spalać zbędny tłuszcz i zacząć się rzeźbić kumpla polecają mi dodatkowo abym zaczął coś ćwiczyć, bo mam parę.
U nas w okolicy jest jedynie Muay Thai (Tajski Boks), tylko że nadaje się na to czy nie ważne jaki kto jest może tam pójść, Mam 182 cm, waga 96kg, Obw. uda 69, Obw. pasa 104 cm.
Jestem ruchliwy, nie ma kłopotu abym zaczął się ,,odtłuszczać" i zaczął chodzić na MT ?? Z góry dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2022
gratulacje, przynajmniej dajesz przykład innym co ******lĄ (NA FORUM)ŻE PÓJDĄ NA TRENING I NIC, tY POSZEDŁAEŚ. BĘDZIESZ KOSEM

"Nie w teorii, lecz w praktyce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3127
żadnego. idź i ćwicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
nie pytaj nas tylko idź na sekcje i zobacz jak to wszystko wygląda po ryju nikt Ci nie da jak pójdziesz sie dowiedziec i zobaczyć jak wygladają zajęcia na sekcji. A skoro nie masz nadwagi upośledzającej pracy układu ani zadnych innych przeciwwskazań to idź i trenuj nie masz nic do stracenia a duzo do zyskania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Jesli w okolicy jest tylko muay thai to bardzo dobrze, idz i niemarudz. A przy traningach muay thai napewno stracisz pare zbędnych kilogramów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Idz z początku miesiąca zawsze są darmowe treningi i zobaczysz ci ci to się podoba czy nie

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
Nawet sie nie zastanawiaj tylko goń na trening.U mnie na sekcji większe koksy chodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2022
heheh jeszcze się pytasz ? Tajski jest za***isty, a jak bym był takim wielkim chłopem jak Ty to już wogóle takie pytania nawet by nie wchodziły w grę !!!!!!!! za******laj na trening raz, dwa pięć !

"Nie w teorii, lecz w praktyce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja kiedyś widziałam walke muay thai facetów 120 vs 140 kg więc uwierz, nie jesteś jeszcze za duży
leć na trening!

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2008-11-13 06:19:56

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U nas w okolicy jest jedynie Muay Thai (Tajski Boks)...

Niektórzy to mają naprawdę pecha

Apropos spalania tkanki tłuszczowej. Taniej wyniesie Cię bieganie. Umiarkowanie tempo. Nie dłużej niż 2 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Trening, Dieta i jeszcze raz Dieta

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zacząć boksować lecz jestem szczupły- Częstochowa

Następny temat

Pytanie o kurs Krav Magi

WHEY premium