SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mozemy isc na basen albo plaże ??? %-) ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9191
Stary nie dość że mamy taką samą miarke to jeszcze twój koleżka ma takie same rękawiczki jak ja możecie iść na plaże spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
dobre plecki ogolnie gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
srednio - to chyba i tak za dobrze powiedziane. zadna rewelacja.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
pakerzy nie jedza chleba
nie no chlopaki ani to rzezba ani masa dorzucicie 10kg miesa to ksztaltu nabierze
I nawet specjalnie redukcja nie bedzie potrzebna liczac ze fatu nie dojdzie.

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-04-18 00:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30874
Dobrze jest jak na taki staż,łapy dobre,fatu dużo nie ma,masujcie bedzie gites.Nie pogardze dam Soga,reszta sie nie zna.Takie teksty ze mierzy sie łape jak przedramie jest w kącie 90 stopni to niech Sobie niektórzy zachowają dla siebie,bo z tego co tu widze,to chyba kazdy zle mierzy łape,bo co słysze to w różnych regiona różnie mierzy sie bicahrhrhrhhr bawią mnie takie teskty.Bic zmierz se tak jak na 1 fotce wyjdzie Ci tyle samo,wiec najwidoczniej mierzysz dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
ahaa , dzieki za soga, prosze o dalsze komentarze, na pierwszy rzut oka co wam sie wydaje zeby najbardziej poprawdzic, tylko prosze nie mowcie ze wszystko , mysle ze klatka no nie ? i barki

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7219
Nie no barki złe nie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
ja bym sie wzial za brzuch i troche klatke poprawil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
a ja wlasnie odnosze takie wrazenie ze sa takie malutke ze ja pierdziele takie kulki male , jutro wrzuce fotki plecow z ich treningu, beda lepsze troche bo spompowane , no wlasnie ten brzuch, kiedys chodzilem na kickboxing to robienie brzucha zaden problem byl, nie miale kratki ale byl plaski, w teraz w sumie nie pamietam kiedy go robilem i dlatego sie tak zapuscilem z nim , a klatka , hehe ... najwiecej uwagi jej poswiecam, najdokladiej wszystko robie, i dupa ... :/ zabardzo sie staram chyba , plecom jakos nigdy tak uwagi nie poswiecalem, i wyszly jako tako

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ale koksy
Na basen albo plaże można sie przejść czemu nie. Tak nie wpuszczają tylko kulturystów

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2007 - 2012, nowe foto str.5

Następny temat

Prosze o commenty, krytyke itd :D zapraszam

WHEY premium