SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mozemy isc na basen albo plaże ??? %-) ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


jak widac zdrowo i porzadnie sie odzywiamy

DOBRA KONIEC ZDJEC , MOZECIE KOMENTOWAC JESLI OCZYWISCIE JEST CO ...

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja bym nie radzil ,ani plazy ani basenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872


wakacje 2 lata temu kiedy w ogole nie cwiczylem, sory za jakos ale co ma byc widac to widac, kumpel wtedy rowniez nie wygladaj lepiej

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
Szczerze to nic specjalnego, ale zle tez nie jest wygladacie przecietnie jak na taki staz, co do budowy to jest calkiem spoko chociaz moglibyscie pocwiczyc nad tym brzuszkiem bo on jest szczerze mowiac lipny nawet nie ze wzgledu na smalec bo go az tak duzo nie macie ale miesni tam troche brak. podsumowujac laseczki ani na jednym ani na drugim by nie sikaly za wami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
sikaly czy nie, to nie robimy tego dla lasek , tylko dla samych siebie

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
chłopaki ale tak we dwoch caly czas...nawet sie podobnie ubieracie...czyms mi tu zalatuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
to zdiecie z kanapkami robisz swoje ogolnie marnie, lecz wazne ze juz macie diete

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1840
masujcie dalej i tak sie nie mierzy bica jak na zdjeciu tylko mierzysz
jak przedramie tworzy kat prosty z ramieniem pewnie wyjdzie troche mniej

"Życie jest za krótkie żeby być małym."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
dobra znawco hehe, juz mialem takiego kolezke co mowil ze wycisk na klate liczy sie tylko wtedy rekord gdy zrobisz tym ciezarem 3 powtorzenia , tak to nie ma rekordu

;))))))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2007 - 2012, nowe foto str.5

Następny temat

Prosze o commenty, krytyke itd :D zapraszam

WHEY premium