SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moze jakas mala pomoc ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Strongbart mogłbys rozwinąc temat o teym wpływie glutaminy na raka?


"I'll back"

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
pewnie taki jaki można wywnioskować. glutaina jest aminokwasem egzogennym co za tym idzie jej dostarczanie w dużej ilości stymuluje wzrost a co za tym idzie podział komórek nowotworowych. poprawcie mnie jeśli sie mylę

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
glutamina nie powoduje raka tylko go rozwija, ale z innych badań ja wyczytałem że ona właśnie pomaga zwalczyć nowotwory. Więc niewiadomo które to prawda

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Musze poszperac na ten temat. Tak samo czytalem liczne badania potwierdzające ze hmb jest nieskuteczne. Są ruzne opinie dotyczące skuteczności jak i jej braku HMB pewnie tak samo jest z glutaminą choć nigdzie sie nie spotkałem z tym cos napisał.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Chciałbym bardzo aby ten temat dotyczący glutaminy rozwineli panowe Ambroziak i Szukała

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
pewnie rozwiną w kontekście glutarolu

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Mutra a co masz do glutarolu jest to peptyd ktory tazke jest dobry ...nie o kazdej porze branie gluty jest dobre czasami przeciez lepiej zapodac peptyd.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
No wlasnie!
Ja tez uwazam, aby na ten temat wypowiedzieli się Pan Ambroziak i Pan Szukala, przeciez oni sa psecjalistami od takich rzeczy.

Pozdrawiam



"I'll back"

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 155
Dobra djeta w połaczeniu z HMB bedzie tu mile widziana.Poniewaz stosujesz aktywny tryb zycia a jak wiadomo HMB spala nadmierna tkanke tłuszczowa i buduje mięsnie(modeluje meska sylwetke)poprawia wydolnosc wysilkowa, w wyniku oszczedzania białek pod wpływem HMB ,dochodzi do przyrostu masy miesni.Czyli to co chcesz osiagnac... Tylko pamietaj o odpowiednim dawkowaniu tego preparatu(to bardzo wazne).

albert kk

albert kk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
volvie ja na to co z badań czytałem o HMB to same dobre rzeczy, a z glutaminą co badanie to co innego wychodzi. Co do wypowiedzi alberta to powiem że według mnie jest jeszcze bardzo ważna ochrona przed zapaleniem mięśnia(z tym cholesterolem wewnątrz komórki).

Peptyd glutaminy to raczej jak się ma ograniczone fundusze lepiej nie kupować bo tylko na noc będzie dobry

Życie jest za krótkie by być małym.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo a uczulenie?

Następny temat

efekty po Tribulusie?

WHEY premium