SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek czy prawdziwe PCT i krótki OFF po 36roku życia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5866

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

88

Wzrost

178

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

118

Obwód uda

61

Obwód talii

88

Staż na siłowni

od 17 roku z małymi i dużymi przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

szczerze to nie licze ale białka min 200g wegli x2 tłuszcz 100?

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

od kwietnia br cypio 200mg co 5 dni sierpien wrzesien cypio 100mg week + hcg

Opisz swój plan treningowy

split 3 - 4 x tydz

Cel cyklu

lepszy wyglad dobre samopoczucie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam pojecia 16?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

szybko chudne ale i tez szybko mnie zalewa jezeli sobie pofolguje

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysiny narazie brak choc czoło coraz wieksze \ od kiedy biore test zwiększone owłosienie na plecach\klacie i brzuchu

PPM (podstawowa przemiana materii)

?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 130 martwy 160 przysiad 140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
W większości labow rozcieczaja teraz z automatu. Widać u cb nie. Przed badaniem mówiłeś, że się spodziewasz wysokiego wyniku i prosisz o rozcieczenie próbki?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Zapytalem.. w odpowiedzi na meila o rozcienczenie orobki.. i nagle cisza zero odzewu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Od 2 dni zaobserwowalem spadek libido.. o ile wcześniej myślałam tylko o jednym teraz nie bardzo mam ochotę.. zrobiłem badania i o ile prolka w gornych widelkach to E2 niecale 70 przy normie do 44pg.. czy to mozliwe aby tak niewielkie estro odebrało mi chęć na sex? Niechce zbijac za bardzo estro bo teraz mam wrażenie ze o ile waga stoi to wizualnie rozmiarowo jest na +. Moze zamiast jakiegos IA dorzucic provi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zamiast nie. Ale jak wrzucisz 50mg provi ed to libido na pewno sie poprawi.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
A jeszcze tak mysle.. zamiast provi jak by wrzucic mala dawke wina ktore tez jest pochodna dht ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Albo mastera.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Zbijajac estro przy testosteronie i dece gdzie głównie to test aromatyzuje.. bardzo ograniczę przyrosty i pompe na treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Zwierzu25_86
Zbijajac estro przy testosteronie i dece gdzie głównie to test aromatyzuje.. bardzo ograniczę przyrosty i pompe na treningu ?


Masz budowac sucha mase, wiec aromatyzacja nie jest Ci do niczego potrzebna.
Estro masz trzymac na takim poziomie aby nie bylo problemow z gino oraz libido.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Obu was nierozumiem, a wy chyba siebie też :) Zwierz to się pyta, chyba czy może e2 uyebać i będzie dalej rosnąć. Nie bo e2 potrzebne. A ty Aleks chyba to miałeś w drugim zdaniu na myśli, w sensie że w kosmos ma nie iść, ale z drugiej strony nie zabijać za nadto.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Krzychu79
Obu was nierozumiem, a wy chyba siebie też :) Zwierz to się pyta, chyba czy może e2 uyebać i będzie dalej rosnąć. Nie bo e2 potrzebne. A ty Aleks chyba to miałeś w drugim zdaniu na myśli, w sensie że w kosmos ma nie iść, ale z drugiej strony nie zabijać za nadto.


Dokladnie, co z tego ze bedzie puchl i nachodzil woda jak zaraz mu suty zgrubieja, libido bedzie lezalo a jak zejdzie z cyklu to i ta "masa" spadnie...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kortyzol, jak zbić?

Następny temat

Co dorzucić do enana?

WHEY premium