SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek czy prawdziwe PCT i krótki OFF po 36roku życia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5865

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

88

Wzrost

178

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

118

Obwód uda

61

Obwód talii

88

Staż na siłowni

od 17 roku z małymi i dużymi przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

szczerze to nie licze ale białka min 200g wegli x2 tłuszcz 100?

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

od kwietnia br cypio 200mg co 5 dni sierpien wrzesien cypio 100mg week + hcg

Opisz swój plan treningowy

split 3 - 4 x tydz

Cel cyklu

lepszy wyglad dobre samopoczucie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam pojecia 16?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

szybko chudne ale i tez szybko mnie zalewa jezeli sobie pofolguje

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysiny narazie brak choc czoło coraz wieksze \ od kiedy biore test zwiększone owłosienie na plecach\klacie i brzuchu

PPM (podstawowa przemiana materii)

?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 130 martwy 160 przysiad 140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Przyrosty najwazniejsze wiadomo ale libido tez dobrze by bylo miec.. a zniklo jakies 3-4 dni temu.. w maju-kwietniu lecac samego testa z libido tez byla mega lipa.. lecialem najpierw 200mg co 4 dni potem zmniejszylem na 5 eod.. na sama mysl sex odniechciewalo mi sie wszystkiego i to dosc dlugo trwalo a nie zbijalem zadnego estro.. pierwsze badanie estro 81pg kolejne juz 116pg/nl napuchlem fes.. dopiero gdy zrobilem niewiem jak to nazwac "mostek" gdy bilem testa tylko 125mg co 7 dni byla poprawa z czasem.. ale tez nie bylo super.. pomiar estro 64 przy normie do 43pg/nl gdzie prolka zawsze w widelkach 11-13pg przy normie do 15. Najwidoczniej chyba estro powyzej widelek mi nie sluzy.. od kwietnia troche tych badan robilem a ze nie bylo idealnie.. poczatkiem listopada zjadlem na pale (głupie wiem) 1/3 tbl letro + 1/2 cabaseru po 2 dniach przybilem hcg w 2 szotach na pol co 3 dni i przez 5 dni zjadlem po 1 tbl provironu z rana.. po 2dniach od pierwszego hcg 2500j zrobilem badania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
E2 ponizej 5pg
Prolka 1.33pg
w tamtym okresie bylem senny co pewnie bylo objawem niskiej prolaktyny co nie zdazalo mi sie wczesniej na samym testo gdzie malo spalem.. pocilem sie jak dliabli.. i latwo sie irytowalem z byle powodu..
Mialem tez kolatania czy klucie jak by w klatce.. czemu pewnie przyczynilo sie letro i niskie estro.. test byl poza skala 1500.. waga stala w miejscu ale wizualnie bylem mniej napuchniety.. i źyly bylo widac nawet na barkach.. po kilku dniach po tym lykaniu na pale letro.. caba i provi libido ruszylo mocno w gore.. i trwalo to tak do teraz.. wiosek nasowa sie jeden estro musze miec w widelkach kosztem gabarytow/masy/objetosci ? Najwidoczniej jestem bardzo podatny na E2. Od 2,5 tyg zwiekszylem teoche dawke i bije 1.2cm testa i 0.8 deci co 5 dni.. (225mg nandro i 420 testa week) plus dolozylem wegi a ujolem tluszczy bo gdzies lepiej sie czuje na takiej diecie i nie chodze ociazaly/nabity a pokarm szybko sie trawi. Co zapewne moze tez sluzyc tedencji do wzrostu E2. I teraz tak sie zastanawiam.. czy do tego dorzucic provi co drozej ale i tez pewnie zdrowiej wyjdzie jak stanazol ? Czy moze letro podzielic na 8 czesci i lykac 1/8 co 5-7dni..


Zmieniony przez - Zwierzu25_86 w dniu 2018-12-12 12:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Gabaryty, masa, objętość to przede wszystkim dieta czyli nadwyżka kaloryczna z czystego jedzenia + oczywiście odpowiedni trening

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Zwierzu25_86
E2 ponizej 5pg
Prolka 1.33pg
w tamtym okresie bylem senny co pewnie bylo objawem niskiej prolaktyny co nie zdazalo mi sie wczesniej na samym testo gdzie malo spalem.. pocilem sie jak dliabli.. i latwo sie irytowalem z byle powodu..
Mialem tez kolatania czy klucie jak by w klatce.. czemu pewnie przyczynilo sie letro i niskie estro.. test byl poza skala 1500.. waga stala w miejscu ale wizualnie bylem mniej napuchniety.. i źyly bylo widac nawet na barkach.. po kilku dniach po tym lykaniu na pale letro.. caba i provi libido ruszylo mocno w gore.. i trwalo to tak do teraz.. wiosek nasowa sie jeden estro musze miec w widelkach kosztem gabarytow/masy/objetosci ? Najwidoczniej jestem bardzo podatny na E2. Od 2,5 tyg zwiekszylem teoche dawke i bije 1.2cm testa i 0.8 deci co 5 dni.. (225mg nandro i 420 testa week) plus dolozylem wegi a ujolem tluszczy bo gdzies lepiej sie czuje na takiej diecie i nie chodze ociazaly/nabity a pokarm szybko sie trawi. Co zapewne moze tez sluzyc tedencji do wzrostu E2. I teraz tak sie zastanawiam.. czy do tego dorzucic provi co drozej ale i tez pewnie zdrowiej wyjdzie jak stanazol ? Czy moze letro podzielic na 8 czesci i lykac 1/8 co 5-7dni..






Zmieniony przez - Zwierzu25_86 w dniu 2018-12-12 12:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Przeglądając swoje stare badania.. tylko raz zrobiłem progesteron i nigdy wcześniej nie badałem tego hormonu .. nie zwróciłem tez nigdy na niego uwagi ponieważ nie byl zaznaczony jako high.. a jak sie wpatrzyc w powyższe zdjęcie to jest chyba ponad 3x norma ? Było to prawie po 3mc testa.. możliwe ze to od niego mam lipne libido ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Zeby zbic progesteron to trzeba wrzucic jakas pochodna dht - masteron,proviron

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Ew wino w malej dawce.. myślisz ze 10mg z rana przez tydzień czy dwa bedzie ok? Zresztą nie sprawdzę to sie nie dowiem..
Aleks myślisz ze to w głównej mierze to on bedzie winny braku libido..? Przed cyklem slabe libido niskie estro prolka kortyzol w normie test tez.. na cypku z libido wcale nie lepiej a moze nawet i gorzej.. tak wiec czy estro wysoko na cypku czy niskie bez to libido dramat.. ponizej wkleje zdjecia z badan robionych poczatkiem roku gdzie nic nie bralem od 15 lat..






Zmieniony przez - Zwierzu25_86 w dniu 2018-12-13 11:25:12

Zmieniony przez - Zwierzu25_86 w dniu 2018-12-13 11:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Aleks
Zeby zbic progesteron to trzeba wrzucic jakas pochodna dht - masteron,proviron



To są tylko spekulacje, na prog nie ma leku i nie ma czym tego leczyć. Od lat mam prog 2x i nic z tym nie robię bo nie ma jak zrobić. Konsultowałem z 2 prof pl/zagranica i usłyszałem to co sam piszę. Rozm o tych internetowych metodach, stosowałem je i prog jak był tak jest dalej wysoko.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Krzykacz a jak u ciebie z libido i pozostalymi hormonami jak estro i prolka.. wiesz o ile libido było by ok to nie szukał bym dziury w calym.. moglby byc 2 czy 3x norma ale libido prawie nie istnieje..

Pozatym slyszalem tez o tym ze wysokiemu progesteronowi towazyszy zawsze podwyzszone tsh.. i jezeli zbijemy tsh to progesteron tez spadnie.. a zbic mozna np euthyrox


Zmieniony przez - Zwierzu25_86 w dniu 2018-12-13 11:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Estro/prol kontroluje. Prog już nawet nie badam, a może teraz też zbadam i dam Wam wynik a leci master p długo już ...daj w skrócie co się u Ciebie dzieje dokładnie?
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kortyzol, jak zbić?

Następny temat

Co dorzucić do enana?

WHEY premium