SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek czy prawdziwe PCT i krótki OFF po 36roku życia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5867

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

88

Wzrost

178

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

118

Obwód uda

61

Obwód talii

88

Staż na siłowni

od 17 roku z małymi i dużymi przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

szczerze to nie licze ale białka min 200g wegli x2 tłuszcz 100?

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

od kwietnia br cypio 200mg co 5 dni sierpien wrzesien cypio 100mg week + hcg

Opisz swój plan treningowy

split 3 - 4 x tydz

Cel cyklu

lepszy wyglad dobre samopoczucie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam pojecia 16?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

szybko chudne ale i tez szybko mnie zalewa jezeli sobie pofolguje

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysiny narazie brak choc czoło coraz wieksze \ od kiedy biore test zwiększone owłosienie na plecach\klacie i brzuchu

PPM (podstawowa przemiana materii)

?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 130 martwy 160 przysiad 140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
A jeszcze jedno pytanko na szybko. Jaka bedzie roznica..
1. 500 testa i 300 deki week
a
2. 500 deki i 250 testa week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Ja bym osobiście obstawił opcje nr 1
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Polece po centymetrze testa i deki co 5 dni..
Test 250÷5×7=350mg week
Deca 200÷5x7=280mg week
Lodzianin mysle ze powinno byc ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Macie jakiś patent na to jak przerobić więcej jedzenia? Wydawać by sie mogło ze dużo jem.. ale najwidoczniej chyba musze dorzucić dodatkowe kcal.. tylko jak.. jeść na sile chyba tez bez sensu.. nieraz sie najem i chodzę nabity jak balon.. ograniczyłem tłuszcze i dorzuciłem probiotyki sanprobi.. jest lepiej ale nie idealnie.. z gory dzieki za wszelkie sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
może za monotonnie jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Można pić krople żołądkowe pół godziny przed jedzeniem i w trakcie pankreatyne dawać. Trawi się dużo lepiej i nie chodzi człowiek ociężaly. A z podbiciem kalorii to zależy od osobnika. Najłatwiej sobie tłuszczu dodać. Tu trochę oliwy, tu lnienego 50gr I już masz 450kcal. Można też postawić na HC i u mnie to działa bo 90 min po posilku znów mogę wpier.... Także kwestia co komu lepiej pasuje.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Staram sie urozmaicać sobie jedzonko w miarę możliwości.. nie jest to napewno caly czas jalowy ryz z suchym filetem.. poprostu czuje sie najedzony full.. o dziwo zawsze mógłbym wtedy zjeść jeszcze coś słodkiego.. czego nie robie..(a przynajmniej staram sie) jak juz mnie przycisnie to troche gorzkiej czekolady lub taka troche "legumina" z wpc odrobiny kakao i wody dla zabicia pragnienia słodkiego. Swoja droga jak to jest z tym boldem ? Podobno nakreca apetyt.. znajomy leci dawki dla was śmieszne.. tzn co 5 dni centa testa z cm bolda i mówi ze dla niego takie polaczenie jest bardzo ok na 16tyg.. lepsze niz 2cm testa co 5 dni.. sam niewiem co o tym myśleć.. swoja droga naczytalem sie ostatnio z to co teraz jest na rynq to nie bold tylko niewiadomo co.. zbijajace estro.. zeby było śmieszniej leci na towarze z Malaya.. ktory na te czasy podobno jest niszowym towarem z kolei kolego wyglada bdb no chyba ze mnie klamie :)

Krzychu79 dzieki za info o tych kroplach i pankreatynie.. zglebie tamat.. nie slyszalem o tym


Zmieniony przez - Zwierzu25_86 w dniu 2018-12-08 15:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Możesz spróbować bolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
Narazie dokoncze cypka i DD.. moze nastepnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1354
W okolicy mam dwa różne niezależne od siebie laby z punktem pobrań.. przy czym w żadnym z nich wynik testosteronu całkowitego nie jest podawany powyzej gornej wartości kalibratora... w metodyce jest do 15-16,04 ng/mL przy zakresie referencyjnym od 1,75 do 7,81-8.60 ng/mL. Powyżej wynik „jest większy od 15-16,04 ng/mL”. Zależnie od labu. Czy zbadanie testa wolnego gdzie gdzie zakres ref jest 1-28pg a wynik podawany jest do 100pg/ml będzie bardziej miarodajny? Wiem ze to tez zależy od poziomu SHBG.. mimo wszystko chciałem zapytać bardziej doświadczonych kolegow. Bije cypka z innego labu niż na pierwszej bombie i mam wrażenie ze jest slabszy..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kortyzol, jak zbić?

Następny temat

Co dorzucić do enana?

WHEY premium