SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje zdjęcia do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738


drugie

Kto się śpieszy ten się potyka.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Ktos tu wczesniej napisal Idziesz w dobrym kierunku zgadzam sie !
W obecnej chwili , skoncentruj sie jednak na Masie , zarowno odzywianiem specialnym treningiem ITP , a bedzie jeszcze lepiej ...
Ogolnie jest Good , przyloz sie zwlaszcza do plecow i klatki
I wiesz bez urazy ... ale jak na 3 lata cwiczen to z lekka slaboo ...
ale nie przejmuj sie ...

Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "ZNAWCA W DZIALE"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Plecy jak pisalem tragedia, a to dlatego ze nia ma ani grubosci, ani szerokosci do tego prostowniki w zaniku. Mam kolege ktory ma podobne plecy z tym ze ostro tyra ale pewnych genetycznych uwarunkowan sie nie przeskoczy. Mysle ze Ciebie sie to nie tyczy i proponowal bym kompleksowy trening na plecy w ktorym obowiazkowo wykonywal bedziesz martwy ciag (klasyczny) i wioslowanie w opadzie podchwytem. Dodatkowe dwa cwiczenia rozpisze sie zamiennie do cyklu.
Napisz jak trenowales dotad i jakie masz mozliwosci sprzetowe.


Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Mam siłownię w poniedziałki w ramach wf-u na uczelni, wtedy wykonuję:
- kilka serii przysiadów ze sztangą
- motyla na obniżonym siodle (żeby przećwiczyć piersiowe mniejsze, i robię je przed większymi, bo są zacofane, a przy wyciskaniu na skosie odczuwam ból barku) x2
- wyciskanie na poziomej x2
- ściąganie uchwytu wyciągu górnego szerokim nachwytem x2
- wiosłowanie sztangą szerokim nachwytem x1
- 1 seria ta takiej maszynie, że ściągam z góry z boków linki z przodu w dół (raczej na klatkę)
- jakieś ćwiczenia na brzuch
- jak mi się chce to conajwyżej po 1 ćwiczeniu na biceps i triceps

Na tej siłowni jest dużo sprzętu i brakuje chyba tylko maszyny do dwugłowego uda. Przerwy między kolejnymi seriami to ok 1-1.5 minuty. Ilość powtórzeń we wszystkich ćwiczeniach 6-10.

we wtorek, środę i czwartek mam bjj (mam tam możliwość ćwiczenia na siłowni - trochę maszyn, sporo sztangielek i lawka pozioma ze sztangą)

od piątku do niedzieli mam do dyspozycji siłownię w domu (ławka z regulowanym skosem i maszyną do dwugłowego) i robię 1 lub 2 treningi w ciągu tych trzech dni następujące (często bez żadnego dnia przerwy):
- martwy ciąg na prawie prostych nogach 2-4 serie po ok. 10 powtórzeń
- dwugłowy na maszynie 1-2 serie
- wyciskanie na poziomej x2
- rozpiętki na skosie 30st. x2
- podciąganie szeroko x2
- wiosłowanie sztangą podchwytem lub podciąganie na drążku podchwytem x2
- coś na barki (ale mało)

(8-10 powtórzeń)

lub jestem na siłowni w akademiku, gdzie ze sprzętu mam ławkę płaską ze sztangą z dosyć krótkim gryfem i małą możliwością doboru ciężaru, i kiepskie sztangielki. Staram się wtedy robić głównie dwugłowy uda.

Te moje treningi to są takie "z grubsza", bo raczej ćwiczę instynktownie i robię sporo odstępstw. Wiem, że to się raczej nie trzyma kupy, ale proszę o podpowiedź, jakie partie powinienem trenować w jakiej kolejności w ciągu jednej sesji (niestety mój terminarz nie pozwala na dzielenie grup mięśniowych na poszczególne treningi). Pewnie ciężki przypadek, co? Łap mega soga, Mawashi.

Kto się śpieszy ten się potyka.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
spoko...moze i oswiecim ale pewnie niejednych koxow by poturlal ; D lap soga..i pamietaj..bede lepszy : D

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1096
cos mi sie nie wydaje zebys miał 37 w bicu to mi wyglada na 32 moze 35 a na klate podnosiłes 105 znam ludzi którzy podnosza 100 i wygladaja przynajmniej 2X lepiej ale mnie rozsmieszyłes tym podnoszeniem niewiem czy podniusł bys 70 a co dopiero 105 HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH kto sadzi tak jak ja niech to powie bo widze ze na sfd sa tylko pochlebcy ale powiedzcie całą prawde nieoszukujmy ludzi :):):):):):):) a moze to sa stare zdjecia Buhahahahahaha

lol

......::::::<>KRIS<>::::::......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1096
ale mnie rozsmieszyłes tymi wymiarami 37 w bicu to chyba dop za 5 lat a najlepsze było z wyciskaniem 105 jak bys wyciskał 105 to bys juz wygladał bardzo dobrze a ty wygladasz mi na 16 lat i to niecałkiem znam ludzi którzy wyciskaja 110 to juz wygladaje niezle ale dzieki ze poprawiłes mi humor tymi twoimi wymiarami HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHH jeszcze jedno do wystawiajacych opisy przeciez jak czytam wasze opisy do tego goscia i innych podobnych to mi sie chce smiac czemu niepowiecie im całej prawdy tylko tak mascicie przeciez to jest głupie gosc se robi nedzieje a przeciez wcale tak nie jest jesli zgadzacie sie z moja opinia to to napiszcie ::):):):):):) pozdrawiam

lol

......::::::<>KRIS<>::::::......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
****uchu czytaj wyrazniej profil a nie ******lisz farmazony

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

Zmieniony przez - P4w3l w dniu 2003-01-19 13:53:13

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1096


to napisz w czym sie pomyliłem w mojej ocenie ??????????????????????????????????????????????????????????


lol

......::::::<>KRIS<>::::::......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 137 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1857
no sorry morzxe zeźbe to ty masz ale hybaa masy ci troche brakuje proponuje postrzelaj sobie wistrolkiem albo kup ze 3 folie mass gaina no chyba ze masz duzo kasy to polecam super mega mass 4000 weidera ile mas zw udzie i w bicu??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nasze foty ocencie

Następny temat

MachiNacje

WHEY premium