SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja twarz sami doradzcie...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Loozik.
Ale zawsze lepiej iść do lekarza po pomoc niż dalej sie męczyć i pogrążać sie w takim stanie psychicznym (wiem coś o tym )
Przemyśl to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Ale ja chodze juz przez jakieś 5 miesięcy do dermatologano w sumie moge powiedziec ze teraz jak by troche juz lepiej mi sie wydawało ale nie jestem pewny ale pociągne jeszcze troche teraz na tym leku bo moze akurat

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
A mówiłes ze brałeś kretyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
No bralem kreatyne...ale kreatyna to nie są koksy...bralem jakies 5 miesięcy temu.

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Ale czy powiedziałes lekarzowi o tym? lepiej jak będzie wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Gadalem mu o tym...ale sie dziś wkur... starsza mi powiedziala ze mi kasy na jakies droge leki nie da normalnie mi juz psycha siada przy tych syfach nawet koksów nie trzeba zeby sie nerwowym zrobić

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Napisze jak to u mnie wygladalo.
Syfki zaczely mi wyskakiwac jak mialem jakies 16-17 lat.Na poczatku wiadomo ze tak lekko wiec sie tym nie przejmowalem.
Z czasem zaczelo sie nasilac wiec kupowalem rozne toniki,masci itd.Nic to niestety nie dawalo wiec postanoiwilem pojsc do dermatologa(prywatnie do sanitasu).Zapisal mi kolejne masci,plyny robione na zamowienie i inne ******ly ,ktore oczywiscie nic nie dawaly.Wygladalo to tak ,ze zapisywal mi cos na jakis miesiac-dwa i kazal przychodzic na kontrole czy cos sie poprawia.Nic sie nie poprawialo wiec zapisywal mi coraz mocniejsze leki.Najpierw jakies pol antybiotyki ,potem atybiotyki(kilka rodzaji ale nie pamietam nazw) i gdy to bralem to troche sie poprawialo ale gdy przestwalem to sytuacja znowy sie pogarszala i bylo jak dawniej.Potem juz organizm nie reagowal nawet na antybiotyki bo lekarz stwierdzil ,ze sie do tego przyzwyczail i zapisywal kolejne cuda ,ktore nic nie dawaly oczywiscie.W koncu sie wkurzylem i olalem to cale "leczenie" bo stracilem lacznie kilka tysiecy zl. i nic mi to nie dalo a szkoda zdrowia na ciagle zarcie antybiotykow "na probe".Teraz mam 27 lat i nie mam juz takich problemow z tradzikiem ale caly czas cos tam mi wyskakuje.
Zrobisz jak chcesz ale ja na twoim miejscu olal bym te leczenie i dermatologow bo moze stracisz tylko kase i zdrowie a efektow zadnych nie bedzie.Z drugiej strony moze to zalezy od osoby.Jednemu po jakiejs zwyklej masci wszystko zniknie a innemu nic nie pomorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Opiekun mi tez czasami siadała psychika od tego ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Według mnie takich rzeczy nie powinno się olewać jeżeli ci nie pomogły wizyty u dermatolog to dlaczego nie wybrałeś się do kosmetyczki teraz SA nowe salony kosmetyczne i maja ta różne nowe ******ły i pewnie jakbyś poszedł i spytał się o leczenie trądziku i by cos by z tym zrobiła na pewno nie jest to tanie ale raczej by pomogło z trądzikiem cza walczyć niewolno tego zostawiać takie jest moje zdanie !

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Kolejna poraszka kumpel mial mi zalatwic zeby mnie wzieli na te leczenie laserami do szpitala bo tam ma jakies kontakty no a tu znowu mamusia gada ze mi nie podpisze papierka z wyrazeniem zgody bo sie boi ze przez te lasery mi sie moze cos stać no piękni aż chce sie żyć...może spróbuje z tą kosmetyczką chwyce sie jakiejs roboty na łikendy na czarno i kasa wtedy będzie innego wyjscia nie widze...

Siła przede wszystkim

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrywanie paznokcia

Następny temat

problem z barkiem

WHEY premium