SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja twarz sami doradzcie...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Dawno mnie tu nie było i widze że temat poszedł do przodu tymczasem ja w przyszlym tygodniu ide do nowego dermatologa cieszy on sie w naszym miescie bardzo dobrą opinią więc może sie dowiem czegoś ciekawego he tym razem biore ze sobą mame żeby ona słyszala jak sie sprawa ma i może by sie dala namówić zeby sfinansować mi kuracje Izotekiem ale to nic pewnego niestety...zawsze można spróbować co nie?skoro jka bylem mały przeznaczyl;a 1500zł zeby mi zęby wyproscić a wtedy mi nie zależało to może teraz jak mi zależy sfinansuje mi to he

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Napewno ci sfinansuje :P Pogadaj z nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Trzeba mieć nadzieje bo sie chce z tym przestać męczyć juz za długo to mam czas zmienić swoje życie na lepsze

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Nie tylko ty byś chciał ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3497
cynk pomaga napewno bo biore
ale mam pytanie jakie wit. jeszcze pomagają A i E?
i czy tez pomoga na to selen ?(na trądzik oczywiście)
duzo szukałem na necie i sfd dlatego pytam

Zmieniony przez - artq87 w dniu 2007-01-26 18:14:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Witaminki A,B2,B6.Wit.E ogólnie jest na skórę.Selen to głównie na wolne rodniki i przeciwnowotworowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
Nie czytałem wszystkich wypowiedzi, więc może to co napisze się powtórzy. Bardzo ważne jest to co jesz, dobrze byłoby żebyś jadł dużo warzyw i owoców (polecam marchew, gdyż ma dużo witaminy A), a jeszcze ważniejsze wg mnie jest to czego masz nie jeśc, czyli: chipsów!! (głównie chipsów) i ogranicz spożywanie słodyczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3497
a mam takie pytanie do "ona1983" i do innych którzy też wiedzą tak jak pisze własnie ona1983 witamina A i E jest na skóre. Można sobie kupić np. capivit A+E? to będzie dobre w celach zapobiegania jakimś krostkom itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Witamina A+E jest dobra dla każdego.Poprawi napięcie skóry,złagodzi szorstkość skóry,opóźni proces starzenia,ujędrni skórę,ale nie będzie zapobiegała tworzeniu się trądziku.Już bardziej witaminy z grupy B(te co napisałam wcześniej).Z resztą powstawanie trądziku ma swoje przyczyny(np.niedopowiednie kosmetyki,środowisko pracy,łojotok itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3497
dzieki wielkie za wskazówki ok zapamiętam wit. B2 i B6 noi cynk z tego co wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrywanie paznokcia

Następny temat

problem z barkiem

WHEY premium