SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Można łączyć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
Taką dietę znalazłem w sieci dziennie niby 2875 kalorii wychodzi a waga pokazuje mi że potrzebuję trochę ponad 1500 więc nadwyżka jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
gdzie Ci niby wyszlo 1500kcal dla Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
Mam taką wagę która pokazuje mi procentowo ilość wody tłuszczu masy mięśniowej i zapotrzebowanie w kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
1500 to zapotrzebowanie 50kg kobiety ktora jest na redukcji

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
To jak mam policzyć swoje zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jestes w dziale doping, tzn ze diete masz opanowana w 100%, trening opanowany w 100% i przepracowales wiele lat na silowni. Bo to wtedy mysli sie o dopingu
Nie osmieszaj sie
https://www.google.com/search?q=jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne&ie=utf-8&oe=utf-8 

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html tu wpisujac Twoja wage,wzrost i wiek i praca biurowa i cwiczenia 3razy w tyg zeby utzrmac mase potrzebujesz 2700kcal wiec do masy dodaj jeszce z 500
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
Trafiłem do tego działu nie dlatego że pozjadałem wszystkie rozumy w tym temacie i mogę się wymądrzać ale dlatego bo spytałem o dwa specyfiki które dały znajomemu więcej efektów w dwa tygodnie niż mi kreta w 8. Ale zanim zdecyduję się brać to g,,, wolałem spytać kogoś kto się na tym zna. Jakbym chciał usłyszeć trochę drwin to zadzwoniłbym do teściowej!
Dzięki kamilplnk na pewno skorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
idz do dzialu odzywianie poczytaj tematy nt diety,uloz lepsza,daj im do sprawdzenia,i zobaczysz ze masa ruszy....zrob pozniej cykl na kreatynie i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 50 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
A wracając do tematu saa. Meta+ wino, kiedy jest sens brania czegoś takiego?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cypionat, jak kłuć.

Następny temat

Meta + wino + suple jak utrzymać masę

WHEY premium