SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko/Mieso

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dajcie spokuj dopiero co pisali ze cieci na dieice wegowej sa mniejsze,slabsze i mniej inteligentne ,98% genow miesozernych i 2 % genow roslinych u ludzi mowi wszystko .

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"98% genow miesozernych i 2 % genow roslinych"
co to znaczy

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
A co z mlekiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 189
W pełni zgadzam się z tym artykułem,wszystko tu jest bardzo logicznie wytłumaczone,w przeciwieństwie do negujących ten artykułów wypowiedzi,ale cóż nie poradzi się nic na takich ludzii,trzeba robić swoje i dawać przykład i może inni w końcu też zrozumieją,że wegetarianizm jest bardzo potrzebny naszemu światu.

Pozatym zastanawiam się,czy nie powinno się pić tylko mleka czy również przetworów mlecznych...?

Spokój ducha...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Czytałem różne artykuły propagujące wegetarianizm, ale przyznam, że takich mających niewiele wspólnego z prawdą wywodów jeszcze nigdy nie czytałem, przynajmnniej nie w jednym artykule
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1135
ciekawe sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaaa, to po co nam te kly w paszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Ja to aż sie boje tego czytać bo jeszcze wegetarianinem zostane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Ktos tam mowil ze Hitler byl wegetarianinem no to na zdrowie mu jednak nie wyszlo ;p bo był chory psychicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367
człowiek jadł mięso praktycznie jak powstał,i jego geny są bardziej przywiązane do mięsa, niż do innych produktów .np:ziemniaki,fasola,ryż, ine warzywa,moim zdaniem człowiek jadł od samego istnienia,mięso i owoce.dopiero później zaczoł uprawiać żiemnie,i wtedy zaczął moim zdaniem tyć w połoczeniu ziemniaków ryżu, z mięsem,.moie zdanie jest na ten temat takie, ze robicie wielki błąd ze nie jecie mięsa.tak mnie pojedziecie i tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważymy :)

Następny temat

nie licz kalorii !!!

WHEY premium