SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix 500mg e17/21d. Mała dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Dobre A o tym serze "Chudy" pisał w Realiach..... (w pierwszej odsłonie). Może trafił na chooyowy rzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Albo trafił na wałka. Ponoć w Tesco się pojawiły.



Ok koniec spamu bo bana załapiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Ja sobie nie wyobrażam 500 mg co 2 tygodnie, różnice w stężeniu okrutne! Jak już to 250 mg co tydzień.

Chociaż ja bym nawet mixa nie używał do HRT tylko enan albo cypio 100 mg co 4-5 dni.

Zmieniony przez - jowww w dniu 2012-05-12 14:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Chyba chodzilo o ser bialy z biedry gwoli scislosci, to jest syf max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
No dobra, skoro jeszcze o serze białym, to ostatnio cały czas jadę na białym, chudym 200 gr z Kauflandu. Prawie tak dobry jak ten z tesco.

jowww ja nie zaobserwowałem u siebie wahania stężenia testo, a próbowałem i 250 mg ew i 500 mg e2w. I muszę Ci powiedzieć, że jeśli chodzi o czucie testa, to dużo lepsze w tym drugim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Znowu muszę się z Tobą zgodzić skint.... Ja mostek leciałem co prawda e10d, w dawce 500mg, ale mixa czułem dobrze, choć niektórzy narzekają na syfy i wolą 250ew... U mnie, aż tak nie męczyły. A "Chudy" pisał o serze z tesco!!!

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-05-12 17:12:49

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-05-12 17:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
skint no jasne że w drugim przypadku lepsze bo przez pierwszy tydzień masz stężenie jak na dobrym cyklu.
Ale spójrz na wykres, który zrobiłem specjalnie dla Ciebie. Myślisz że opcja po lewej jest dobra dla organizmu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Dzięki. Przedrukowałem sobie kiedyś ten sam. Wiem jak to wygląda, wiem z czym to się je, ale dalej podtrzymuję to samo. Ja się czułem (czuję) dobrze i mi to pasuje. Oczywiście cyklicznie wrzucam metę , a teraz cypio. Myślę, że każdy musi sprawdzać sam, co jest dobre dla niego. Niekoniecznie powielanie schematów musi być dobre dla każdego. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
no przetestuje jak będzie do dupy to wiadomo że zmienie :]
a lekarz nie ciapa tylko całkiem spoko, bo nie dość że większość nie pomaga to jak mają pomóc to jak pisze ze uzywa się 100mg/tydzien na ulotce to tak i ani grama więcej nie dadzą... a ten pomaga jak mowie ze dalej kiepsko sie czuje ;]

no ale z tego co kojarze to nasze jądra wytwarzają ok. 6-7mg na dzień więc nawet jak bede miał tą najnizsza ilosc to i tak powinienem czuć się norlanie? No i przy okazjiu zapytam - co sie dzieje z tym testosteronem który sami produkujemy, po jakim czasie sie zmniejsza(bo przeciez nie rosnie w nieskonczonosc)?
np. pierwszy dzien 7mg, drugi dzien 7+7=14 trzeci dzien juz 21? to by raczej było niemożliwe ;)

aha a czy 250mg co tydzien to nie jest taki cykl na omce? ja sie za bardzo nie znam na braniu sterydów dopiero przeżywam swój pierwszy cykl (ale to tylko z racji tego ze i tak jestem na tym hrt, wiec sie nie odblokowuje jedynie hcg sobie bede zapodować co jakis czas)

dziekuje za rady i pozdrawiam.



Zmieniony przez - hellokity w dniu 2012-05-12 20:52:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jesli moge spytac czemu jestes na hrt?

w hrt podaje sie omke bodajze raz na 3 lub 4 tygodnie + bywa dawane hcg w dawce 250 jednostek 2 razy w tygodniu dzien po dniu np poniedzialek, wtorek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Propionat: Testolic czy Unigen

Następny temat

PHENABOL 100 + TESTOSTERON PROLO ROZPISKA

WHEY premium