SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix 500mg e17/21d. Mała dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to gites, widze myslisz konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Joy, jak to nie tajemnica, to co masz na myśli pisząc 4 on 4 off? Mógłbyś przybliżyć choć trochę temat? Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no 4 tyg lece cykl na krotkich estrach bo tylko takie mi pasuja, i 4 tyg robie off od saa.
Baza jest dieta, ktora masz caly czas, potem dobierasz srodki. Jak wieksza masa to kalorie wyzej srodki np prop npp i trening bardziej silowy, potem 4 tyg spuszczasz z treingu , widzisz jak wygladasz i ew obnizasz ciut kalorie, potem dajesz np prop anavar trening z wieksza iloscia powt. kalorie w dol i jest forma. Imho nie ma sensu ciagnac na saa dlugo. W czasie cyklu podawane hcg po cyklu odrazu np. atd przez 2 tyg. Miedzy miktrocyklami badania jak to wyglada z lipidami , sercem itp.

poza tym jestem zdania , ze jak ktos cwiczy dlugo, wbijal a nie ma aefektow mimo dobrego zarcia w postaci duzych obwodow, to nie ma co isc na przekor i lepiej postawic w jakosc, proporcje.
Zdrowia


Zmieniony przez - Joy w dniu 2012-04-09 18:24:55

Zmieniony przez - Joy w dniu 2012-04-09 18:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko wkurzajace jest w takim systemie wahania hormonow, taka hustawka troche, choc idzie to minimalizowac i tez mozna jechac, mi akurat taki system nie podchodzi, chyba wole 1/2 cykle na rok konkretne pozniej lekki zjazd i OFF :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no wlasnie wahanie mysle da sie zminimalizowac podajac hcg. Nie wiem zoabcze jeszcze tak nie lecialem bo konczylo sie po 4 tyg dalaszym cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dzięki Joy zaj**ista odpowiedź. Szacunek i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobacz co siada Ci lepiej, mozesz przeciez spr 6 miesiecy takim systemem, a potem jeden wiekszy cykl i bedziesz wiedzial. Przez 6 miesiecy na tych 4 tyg off zawsze mozna zminiac dawki hcg, dawki innych srodkow az dopracujesz do perfekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dokładnie. Nie ma co się sugerować utartymi schematami. Bo jak to schematy,nie będą nigdy dobre w takim samym stopniu dla wszystkich. Ja np od września ub roku lecę sobie delikatnie mix 500 mg e17d, do tego dwa razy dodałem metę (w stosunkowo niewielkich dawkach 20, 30 mg max). I muszę powiedzieć, że w sumie ten system się u mnie sprawdził. Przy takim samym obwodzie pasa przykładowo analogicznie w tamtym roku ważyłem 94 kg, a obecnie 103 kg. Jeśli chodzi o jakość mięśnia to też na spory +. Ale lubię się bawić testem, więc pewnie spróbuję i ten sposób. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
hehe, no zobaczymy Joy bo po 4 tyg to czlowiek czuje sie jak bog i w szczycie formy, a tu zjazd z cyklu. niezla tortura, chyba bym wolal juz nie wlazic na cykl. ale zycze powodzenia

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema chudzina, co tam? jakis progress? ( wiesz o co biega). 4 tyg on sie dopiero towar rozkreca, potem schodzic, moze 6 tyg on, 4 tyg off lub 3 tyg off:) no zobaczymy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Propionat: Testolic czy Unigen

Następny temat

PHENABOL 100 + TESTOSTERON PROLO ROZPISKA

WHEY premium