SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix 500mg e17/21d. Mała dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze aby bylo jasne, jak ktos robi 10kg w 3 miesiace to ZGADZAM sie, wiekszosc poleci, bo to syf nie masa, mimo ze wydaje sie ubita. Ja robie 3/4 kg na moze pol roku, ale przy 6-10%, jak spadnie z 1kg to nie spadek. Mowie o takiej masie, a nie ze ktos pakuje w siebie tysiace euro, nawali sie jak balon, pozniej place ze spadl i ze tak musi byc. Ja mam inne podjescie. Z wody i fatu zawsze sie zleci szybko, tak samo jak z nabicia. Prosi nie robia po 10kg na rok... Mowie o dobrym miesniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiesz, z tym szybkim spadaniem z fatu to roznie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem tak tylko napisalem,ogolnie aby zobrazowac problem dla mnie zrobienie 3/4kg na 6/8 miechow przy ok 8% to jest super wynik, potem off i jak te 1kg spadnie to sie nie martwie, bo to nie spadek. Znam lolkow co robia 10kg na cyklu a spada 15 ło k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiem o czym mowisz i w pelni sie z tym zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze z tym fatem to ludzie mysla ze nabijaja sie woda i glikogenem tylko, a fat to opona itp . nie mysla o facie wewnetrznym i obciazeniu jakie z soba niesie dla ukladu krwionosnego. Fat tez nabija mieso, po spadkach poprostu spada a opona od stara zostaje dlatego p******e takie cykle cudy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Kult, rzeczywiście musisz znać dobrze swoje ciało, że nie zaliczasz spadków i to w przeciągu kilku miesięcy..
Możesz napisać czy na offie stosujesz jakąś suplementacje, w ogóle stosujesz wtedy jakąś farmakologie?
Miałeś badane hormony teraz na offie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
z wlasnego doswiadczenia powiem ze powolne schodzenie ze srodkow i odpowiedni (ale nie za mocny odblok) to bardzo wazne czynniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na forum takiej wiedzy nie sprzedaje na priv tez nie, ja z tego min zyje wiec sorry ale lata doswiadczenia i konsultaci z innymi zawodnikami zostawiam dla siebie. Badania robie co 6/8 tyg wszystko gra. Suplementacja rozna, zalezy od tego jak sie czuje, pare podstaw reszte manipuluje i zmieniam. Do tego dobrze jem, nie obijam sie na silce itp, co nie znaczy ze nie mam czasami lenia i nie jem pizzy bo tez trzeba. Pozatym to zaden wyczyn, aby nie spasc z 3/4kg co sie zrobilo w 6 miesiecy Co do odbloku to stosuje roznie, mam schemat, ale czasami robie na podst badan, no i nie jak na forum, ze 1/8 prop, 12 ttab clomidu inaczej to wyglada troche, bo tak robic to ogolnie jest glupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Panie Kurczaczku prosimy o jakieś tajniki

Tak na serio to nie dziwię się, że wiedzą zdobywaną latami nie chcesz się publicznie dzielić.
Wg. mnie sęk tkwi w prawidłowym odbloku właśnie, aby utrzymać hormony na odpowiednim poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupa kasy, zdrowie, czas i wiele innych rzeczy nie oddam za darmo napewno, i napewno nie tutaj. Pracuje z ludzmi bezposrednio, znak jednego dziada co tylko treniingi uklada i diety za 180 euro na godzine konsultacji, trening personlany 80euro... Tez nie sprzedaje wiedzy za darmo. Sek tkwi w znajomosci swego organizmu, badan, podstaw biochemii/anatomii, w kasie, czasie itp. Sam wiesz ile jest sposobow brania samej kreatyny itp co dopiero saa. Gdzie na cyklu czasami masz 4 lub wiecej srodkow, robisz badania co chwila , ukladasz odblok i suplementacje pod badania, samopoczucie, trening, koryto, skomplikowany sport, sam wiesz jak jest. Uniwersalne rady nie pomagaja ogolnie, tylko pokazuja, praca indiwidualna z osoba jest inna bajka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Propionat: Testolic czy Unigen

Następny temat

PHENABOL 100 + TESTOSTERON PROLO ROZPISKA

WHEY premium