SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski - przygotowania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Na wzrost siły i wytrzymałości dobra jest beta alanina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Co do kolagenu w tabletkach to moja matka na studiach sie uczyla o nich (studiowala fizjoterapie ze stypendium wiec jakas tam wiedze miec musi) i mowila mi ze przysfajalnosc jest tak mala ze nie odczujemy w zasadzie efektow bo duzo odpada zanim dojdzie do stawu czy przyczepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Regularnie pije rozpuszczoną żelatynę spożywczą i nie na żekam.A zamiast Cissusa z Fitmaxa lepiej pić cherbatę z imbirę, a także używać przyprawę korkumę, efekt ten sam, a nawet lepszy, z dużo mniejszym wydatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
A ile rozpuszczasz zelatyny w jakiej ilosci wody ? Bo jak wczoraj rozpuscilem opakowanie w szklance wody to wypilem moze z 1/3 i wylalem bo mnie az cofalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Ok. Dwie-trzy łyżeczki w szklance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Ile razy dziennie w jakich godzinach ??
Jak bys mogl to od razu napisz jak brac pylek pszczeli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Raz albo dwa razy dziennie. Ja najczęściej piję żelatynę po kolacji.Jem oprucz tego garść pietruszki dziennie, która jest bogata w witaminę C, która jest niezbędna do syntezy kolagenu.O pyłku pszczelim nic nie słyszałem( muszę trochę o nim poczytać).Na siłę możesz sprubować wyciąg z żeń-szenia ( koszt około 14zł ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Glutamina, jeden z najważniejszych aminokwasów w naszych organizmie, bardzo łatwo utracić jej odpowiedni poziom. Przy prawidłowej diecie nie będzie potrzebna, podobnie jak 3/4 suplementów. Lecz nie mogę się zgodzić, że to pic na wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem armwrestlerem, ale wydaje mi się, że miesiąc to nie czas na eksperymentowanie z suplementacją, siły też się już nie zbuduje, za to należałoby się skupić na technice. Co do cm3 do przy wadze 75kg po cyklu nie miałem żadnego przyrostu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
CwaniakKOX
Na siłownie chodzę już ponad półtora roku i przed zawodami chciał bym zapodać sobie kreatyne CM3 ponieważ brałem przedtem monohydrant ale mnie nie ruszało za bardzo (nie działa na mój organizm). Moje pytanie w zasadzie brzmi czy nie przeszedł bym po tym do wyższej kategorii bo wiem że mono zalewa wodą a nie wiem jak jest z jabłczanem bo nigdy nie brałem a jestem na pograniczu kategorii wagowych.



Retencja wody po kreatynie to dawno już obalony mit. Było o tym wiele artykułów. Jeśli już występuje, to w bardzo minimalnych ilościach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XXXVI Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Lublin 02-04.03 2012 12r.

Następny temat

Wyciskanie 3 bojowe

WHEY premium