SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Młodzików Wschowa 2-3.12.06

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 22 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3782
Byłem na tych zawodach i mnie ten 'chlopaczek' w 60tce bioracy 200,5kg na ciag lekko zaskoczył :P a bielskiemu i zajęczkowskiemu jak wykazały badania?
ps. z tego co widzialem, to troche osób na bombie tam było... albo przejawiali 'niewielkie' pokłady agresji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Takze interesowaly by mnie wyniki wszystkich kategorii.Bylem tam ,startowalem w 67,5 ale zadnego dobrego miejsca nie zajalem nawet nie zostalismy na dekoracji :] heh.A zawodnicy to potega :D heh.Dobrze by bylo miec taka forme :D:D hehe
Ps. sQzi widzialem Cie na trybunach... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
też byłem.. całkiem nieźle 2 w 75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
zajac jest czysty zurawski tez
zurawskiego znam od poczatku jego kariery od chudego hehe
powiem tyle ze gosc ma tak potezny zapal do treningow jak malo kto siega po najwyzsze miejsca w polsce i na swiecie i nie pokazal jeszcze w pelni na co go stac :)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2823
Ok a wiec powiem tak zawody zawaliste organizacja wspaniala a jesli chodzi o chlopakow ktorych wzieli na antydoping to wszystko bedzie wiadomo 14 dni po tescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 22 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3782
Ja niestety tylko 7dmy w 75. Ale tam było najwięcej hajnioli :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
Bobas napisz jak sie spisali Krawczyk i Sprutta

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
Krawczyk 2
Sprutta 1 uzyskał w ciągu 300kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 22 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3782
Ogólnie było fest spoko. Tylko za mało badań i dupiate spanie. Spaliśmy w poprawczaku, syf, brud i pomalowane markerami łóżka i ściany. W sumie nawet na zewnątrz było pomalowane. Wszędzie malowali :P.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_PoweR_ Mistrz Świata IPF
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 483 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3088
e tam nie było aż tak źle ;) .. ale zawody super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pudzian kontra Pfister vol.2

Następny temat

sprawa do ---> Wzorka

WHEY premium