SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MisioPysio kaleczy trójbój

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
uzywac duzo retrakcji, jednym slowem reedukowac technike na biezaco we wszelakich wioslach,drazkach,poreczach,pressach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No właśnie tak mi się wydawało, dlatego poleciłem mu ściąganie drążka wyciągu, na którym łatwo pracować łopatkami i Wall Slide'y.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Twój braciak kręcił filmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak, ale to nie jest jego ręka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Gejowizna tutaj, jakieś oglądanie się na tyłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Poniedziałek 13.02.2012

Niestety aura nie sprzyja treningom, zimno na szczęście co raz mniej
sesja i do tego remont mieszkania.
Darek się rozchorował więc na siłownie musiałem pójść sam.

-Ławka 3 powtórzenia w 1 serii(4 z lekką pomocą) 2 seria zamierzone 2 powtórzenia, wszystkie serie bez puchy (Darek ją ma) po za tym marna koncentracja, wydaje mi się że to po prostu zły dzień(13) stąd słaby wynik

-Przysiad - tu juz niestety nie miałem nikogo do asekuracji, trochę się bałem ale weszło dosyć lekko

-Podciąganie, tu też widoczny brak Darka- mianowicie od niego zawsze brałem sznur, na szczęście jeden ze sznurów do atlasu w miarę nadal się jako zamiennik.

Przyszły tydzień to już tylko + 2,5kg na ławce i w podciąganiu, 5 kg to już za dużo.

Dodatkowe ćwiczenia także usuwam(zrobiłem to głównie z braku czasu, ale jednak robi się już na prawdę ciężko więc raczej nie będę do nich wracał, zostawię tylko plecy na wyciągu, łydki raz w tygodniu, brzuch i może barki(najmniej jestem z nich zadowolony, będę musiał jakoś nad nimi popracować przy zmianie treningu.

Biegać nie biegałem juz 2 tygodnie- ale zastąpiłem to waleniem młotkiem w kafelki może w sobotę będzie ładna pogoda to pobiegam.

Regeneracja wydaje mi się że już nie jestem tak strasznie ospały i znudzony Tryskam optymizmem i mam więcej energii w dniu codziennym.

Filmu nie będzie - skoro nie miał mnie kto asekurować to kto by to nakręcił, przy najmniej nikt nie napisze że kręcimy filmy tylko by swoje tyłki oglądać



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja pyerdolę, wszyscy się ze mnie śmieją, że noszę torbę z własnym sprzętem, a jak mnie nie ma to jest płacz i zgrzytanie zębów Szkoda, że w torbie nie mieści mi się Swiss Ball i kij od szczotki...

Gratuluję, że udało Ci się przywiązać ciężar do kilkudziesięciocentymetrowego sznureczka



Ok, a tak serio:
-myślę, że z ławką nie będzie lepiej- połakomiłeś się na za duży ciężar. Skoczyłeś o 5 kilo, gdzie tydzień temu nabiłeś 4 repy. Źle by Ci poszło, gdybyś miał 1-2 powtórzenia. Wziąć Ci ten 1 kilo za tydzień, czy lecisz 130?
- "Regeneracja wydaje mi się że już nie jestem tak strasznie ospały i znudzony Tryskam optymizmem i mam więcej energii w dniu codziennym. " Ćpiesz coś oprócz tych supli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Czy ćpie- raczej nie czasem żelki wciągam nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Środa 15.02.2012

Samopoczucie w miarę dobre, choć prawie sobie skręciłem kostke przez nadmiar śniegu.
Dieta- od przyszłego tygodnia ruszam ze stałą dietą i koniec z coca-cola!

Wyciskanie żołnierskie- jak zwykle lekko by się nie zmęczyć

Martwy ciąg lekko- bardzo lekko weszło, choć dalej problemy z postawą

Wyciskanie wąskie- zeszły dwa repy, zrobiło się ciężko, a może to tylko przez aure wakacji którą rozsiewał Darek swoją koszulą.

Suplementacja-J***na poczta p...ka nie dostarczyła mi od 10 dni paczki priorytetowej z Inhibitorem Aromatazy :) który właśnie powinienem zacząć brać. Rzycze im szybkiej upadłości i takich tam.

Film tylko z Mc







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
No chłopie moc ! :D będe wpadał pozdr :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłe, mase od oceny

Następny temat

FBW pod SW

WHEY premium