SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirko Cro Cop ogłosił koniec kariery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8312
To był zdecydowanie mój ulubiony zawodnik. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że był jednak już na to najwyższy czas.

Co się tak naprawdę stało z Cro Copem? W 2006 roku był w szczycie formy, od 2007 roku zaczął przegrywać z przeciwnikami, którzy byli przecież w jego zasięgu? Gdzie się podział ten zawodnik z Pride, jego wola walki, agresja? Przecież niektóre z walk w UFC wyglądały, jakby nie chciał kompletnie walczyć.

KO od Gonzagi tak na niego wpłynęło? Zerknijcie:



6-7 sekunda - ktoś wie coś więcej na temat tej kontuzji Mirka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wiecie co myślę, że jakby Mirko dostał Gonzagę w ringu Pride w 100% formie to by go zniszczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Całkiem możliwe, że to KO od Gonzagi go zniszczyło. Taki Roy Jones jr. też stracił "iskrę" po ciężkich nokautach.

Pamiętam dokładnie, jak po walce Aleksa z Thompsonem i wywiadach z Nastulą zainteresowałem się Pride i MMA i zacząłem oglądać walki na yt. Gleby nic nie jarzyłem i nie podobała mi się, za to stójka CroCopa wbijała mnie w glebę. Pamiętam pojedynek z Nogiem (pojęcia nie miałem co to za typ - uznałem go za lamusa, bo kładł się na plecach, hehe) i to jak zgrzałem się, gdy CroCop przegrał.

Mirko rządził, ale powinien zrezygnować z tego sportu już jakiś czas temu, po walce z Alim może. Trochę sponiewierał własną legendę, a także i tak już sponiewierany organizm.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
]Całkiem możliwe, że to KO od Gonzagi go zniszczyło. Taki Roy Jones jr. też stracił "iskrę" po ciężkich nokautach.

Pamiętam dokładnie, jak po walce Aleksa z Thompsonem i wywiadach z Nastulą zainteresowałem się Pride i MMA i zacząłem oglądać walki na yt. Gleby nic nie jarzyłem i nie podobała mi się, za to stójka CroCopa powodowała u mnie opad szczęki do kolan. Pamiętam pojedynek z Nogiem (pojęcia nie miałem co to za typ - uznałem go za lamusa, bo kładł się na plecach, hehe) i to jak zgrzałem się, gdy CroCop przegrał.

Mirko rządził, ale powinien zrezygnować z tego sportu już jakiś czas temu, po walce z Alim może. Trochę sponiewierał własną legendę, a także i tak już sponiewierany organizm.

/edit
Sorki za dubla, tamten post do usunięcia.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2011-10-31 08:35:42

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mirko jeden z moich ulubionych zawodników. W dużej mierze właśnie dzięki niemu i jego walkom wkręciłem się w MMA i K-1. Te czasy kiedy walczył w Pride :D coś wspaniałego. Słuszna decyzja o odejściu na emeryturę bo ostatnio to żal było patrzeć jak przegrywa. Cóż taka kolej rzeczy i prędzej czy później każdego wielkiego zawodnika czeka odejście. Ciekawe czym się teraz zajmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
mnie to np dziwi ,ze wszyscy z pride w ufc dostają wp****** a przeciez nie sa tacy starzy randy 44 chuck 40 ,hughes tez przed 40 chyba a mirko , wanderlei,nogueiry sa tak naprawde mlodsi a sa tak wyniszczeni ze glowa mała tylko jakos w miare sie prezentuje Hendo i Shogun z Pride są chyba 2 opcje albo koksy albo pride to byla mocna 2 liga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mój ulubiony zawodnik - to dzięki niemu zacząłem interesować się MMA.

Dzięki Mirko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
wielki zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Absolutnie słuszna decyzja. Postać do zapisania w annałach MMA. Jego czas przeminął, zrobił co mógł w sporcie i za to należy się mu szacunek.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
decyzja ktora powinien podjac kilka walk wstecz, bardzo sluszna.

Business as usual

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 137 - wyniki i dyskusja

Następny temat

Dzień z Marcinem Najmanem - Orange Sport.

WHEY premium