SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mintaj ? Jak przyrządzić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 673 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12586
Witam! Błądzę w internecie i nie mogę znaleźć odpowiedniego dla siebie przepisu na przygotowanie filetów. Nie mam garnków do gotowania na parze, piekarnik w kuchence nie działa. Mam tylko mikrofalówkę i patelnię :P
Czy mógłby ktoś powiedzieć jak poradzić sobie z tą rybą? Czy grillowanie w mikrofali to dobra opcja?
Będę szczerze wdzięczny
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3775
Mozesz podsmazac na patelni. Popytaj w kuchni SFD

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 673 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12586
Shit, nie ten dział. Dzięki. Sory, przenosze się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2647 Napisanych postów 50452 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340262
nic nie przenosisz, kuchnia nie jest od pytań jak zrobić, a od przepisów, wklep w wyszukiwarkę w dziale mintaj i Ci znajdzie

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, poradziłem sobie. Gdyby ktoś był zainteresowany http://www.sfd.pl/Mintaj_jak_go_przygotować_!_-t776175.html .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre table kaloryczne/ Układanie treningu

Następny temat

Dieta na masę [ekto]

Wheyvita