SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przyrzadzic piersiz kurczaka,,,,,,,,,

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 387
mam pytanie, jak przyrządzić te piersi z kurczaka ??? sorry ale jestem kiepskim kucharzem.... tak na marginesie mam jeszcze pytanie czy filety z kurczaka to jest to samo co piersi czy to cos innego????

całe życie sie ucze..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
1. kup ksiazke kucharska albo poszukaj przepisow w internecie
2. tak - filet to piers

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
niewidze problemu .

ja tez słabym ale wracajoc ze skzoły zaszedl poprosiłem o pierś dałą cały kawałek podziliłem na pol przyszedłem w garku wode wsttawiłem wrzuciłem pierś
do wody wsypałem ciutke vegety . po 45 minutach wyjołem wrzucilem na talerz i teraz właśnie jem




myśle ze pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
na pewno a jeszcze lepiej by bylo gdybys koledze tez ugotowal

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
oj jest tyle sposobow spojz to szafki z przyprawami i powymyslaj cos mozna upiec,ugotowac,poddusic zrobic jakis lekki sos, dodac warzyw ,tyyyyyyle pomyslow ,wystarczy ruszyc glowa

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1831
Krystek podaj adres, ja Ci podam nr. swego konta. Przelejesz 20 zł na konto, a ja wyślę jutro z rana pierś z kurczaka priorytetem! Acha, przyrządzoną oczywiście

Ciężko jest być łapserdakiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Kurczaka ja zawsze gotuje nie dłużej niż 20 minut, w wodzie osolonej i dodaje troszki przyprawy. Pamiętajmy, aby unikać strat wartośći odżywczych:
1. Kurczaka wsadzaj do wrzącej wody, to spowoduje szybsze śćięcie sie białka
2. Dodaj soli
3. Unikaj dostępu światła, goruj pod przykryciem
4. Staraj się gotować w małej ilosci wody
Pzdr. Przyznam, że czytałem książke kucharską przez swieta

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proces smazenia a zdrowie (odchudzanie)

Następny temat

wódka czy piwo jak już.. ?

WHEY premium