SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mineralna czy przygotowana??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Siema !!Nie chodzi mi w tym temacie o to zeby kazdy pisał mineralan lub przygotowana ,tlyko czy moge zamiast wody mineralnej pic wode przygotowana.
-Po pierwsze nuie musze wychodzic z domu
-Taniej jest itp.itd

Ps: I jeszcze jedno jestem zielony w tych prawach. Wiem ze moze głupie pytanie ale nie wiem gdzie sie sprawdza profil,bo piszecie ze wymiary w profilu a ja niemwiem gdzie to sie sprawdza
Klikałem juz na zdjecie nad nixkiem ale tam nic niema ,przyszła mi do głowy teraz taka mysl ze moze trzeba miec abonament zeby sprawdzic profil.Prosze pozmzcie mi.Z góry dzieki!!Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Możesz przegotowaną,ale smaczniejsza jest mineralna ze sklepu(ja kupuję w Biedronce-groszowa sprawa)Klikasz w zdjęcie,potem na dole-Profil klubowy.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Smak to akurat najmniej ważna sprawa. IMO tylko mineralna. Zawiera więcej elektorlitów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Nie ma czegos takiego jak profil klubowy ,ale widac ze jeszcze jest jedna przedziałka w tabelce ale nie moge jej całej zobaczyc jak by sie tabelka nie miesciła w oknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
mineralna zdrowsza, lepsza, smaczniejsza
profil - lewy dolny róg po kliknięciu na avatar
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
No co bakterie sie niedostana,jak jest gaz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Dlaczego tak sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
Małą lekcja apropos wody...
1) woda mineralna to taka, która zawiera ponad 1mg soli mineralnych na litr
2) woda zmineralizowana to taka która zawiera 0,5-1mg soli mineralnych na litr
3) woda źródlana zawiera poniżej 0,5mg soli mineralnych na litr

Osoby, które wykonują prace fizyczne narażone są na duży ubytek soli min., co za tym idzie powinny spożywać wodę mineralną. Zwróćmy uwagę na sód, którego nie musi być za wiele, jeśli jest go dużo, podczas cwiczen objawi sie to bialymi plamami na kuszulce. ogólnie sól niezbędna jest do hydrolizy czyli rozkładu wody, jak ostatnio poinformowano mnie na uczelni, w naszym jedzenie jest jej straszliwie dużo, czego nawet nie jesteśmy świadom gdyż przyzwyczailiśmy sie do jej poziomu. Starajmy sie więc wybierać wodę z małą zawartością sodu.

ps. jeśli kilka dni bedziemy omijali każdy produkt, w którym zawarta jest sól (chleb, szyneczka... wlasciwie większość), to wszystko będzie nam słone;)

Obecnie na topie jest pić dużo wody mineralnej, ale osoby które mają mało ruchu nie powinny jej wogóle spożywać, gdyż sole mineralne zaczną sie odkladać w organizmie np. zawapnienie żył.

pozdro, bartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
SOG - ciekawe informacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza spozywcza?

Następny temat

czy mozna dodatkowo ??

WHEY premium