SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miksowanie jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
ma jakis sens ? planuje tak sobie miksowac kostke twarogu + szklanka letniej wody i pic, bo na p******enie sie z widelcem szkoda mi czasu, a tak sprawe mozna zalatwic w 3 minuty. cos jest wtedy gorzej przyswajalne czy cos takeigo ? nie wiem nie znam sie ?

p****** stres, nie miej strachu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Dieta powinna być smakowita. Powinieneś z każdego, a przynajmniej z większości posiłków czerpać przyjemność, a nie traktować je jako przymus. Wyobrażasz sobie jeść w ten sposób do końca życia?


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-03-21 22:41:33

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
twarog z ciepla woda? ja to bym sraczki dostal juz chyba lepiej z jogurtem naturalnym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
twarog jadalem normalnie jak jablko gryzac kostke i popijajac szklanka letniej wody, ale chce sprawe zalatwic jeszcze szybciej.
walory smakowe nie odgrywaja zadnej roli

za duzo czasu mi schodzi na jedzenie. dlugo przezuwam

Zmieniony przez - YoungBuck w dniu 2013-02-11 11:13:13

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2191
Ja dodaje owoce i jogurt naturalny a czasami łyżeczkę kakao sposobów jest wiele, pokombinuj trochę w kuchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
z jogurtem dobry pomysl
ile kosztuje takie podstawowe urzadzonko do miksowania?

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Ja osobiście robie sobie kostke twarogu z bananem i woda wszystko blenderuje i wypijam. Smak 6/10 (bez banana wymiotowal bym)
Cena przyzwoitych blenderow zaczyna się od 40-50zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
nie zmieni się przyswajalność, Fighterninio- za tą cenę to przyzwoitego nie kupisz, powinno zwracać się uwagę na moc na pierwszym miejscu no chyba ze będziesz mielił jedynie twarogi ale jak już kupujesz to lepiej mocniejszy, kto wie co będziesz chciał kiedyś zmiksować :D i jak będziesz brał to z metalową nóżka nie plastikową- kiedyś mi się połamała jak mieliłem pierś z kury, ja mam z Brauna 600W, trochę za niego zapłaciłem bo 300zł ale brałem cały zestaw jakięs tam miski i różne ostrza, sam silnik i noga to ok 100zł

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Pawel22 na giełdzie kupiłem blender 350W firmy ELDOM za 40zł z metalową końcówka ! Używam go od 4-5 miesięcy i jeszcze nic sie nie złamało, 0 problemów z mixowaniem 100% satysfakcji za takie małe pieniądze, jak sie chce to można też za małe pieniądze kupić dobry sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie nieco gorsza biodostępność, tak poza tym to ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
nie każdy ma w okolicy giełdę ;) no ale w zwykłych sklepach ciężko kupić dobry blender w takiej cenie

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Dla chcącego nic trudnego :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza Dieta

Następny temat

Dieta redukcyjna blonnik jelito grube

WHEY premium