SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesnie brzucha - SPIECIA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
Wlasnie. Ja tez rozciagam przed i po. Tyle, ze jak uslyszalem, zeby nie rozciagac bo to miesnie stabilizujace, to sie zastanowilem dlaczego. Moze dlatego, ze zmeczony i rozciagniety brzuch nie trzyma nas w pionie?? Nie wiem.

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5286
rozciagaj sie PO trenigu a przed lekka rozgrzewka

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
:) Rozgrzewka jest zawsze. Bardziej sie rozciagam tez po treningu. W trakcie cwiczen naciagam brzuch, moment palenia ustaje i jade dalej. Ale nie chodzi mi o to kiedy, tylko dlaczego nie rozciagac po cwiczeniach? Bo wlasnie zawsze rozciagam. Nurtuje mnie to bardzo. A powiedzial to czlowiek ktory byl na olimpiadzie i trenuje kolege (sztuki walki). Dlatego mnie zaintrygowalo. Trzeba bedzie spytac trenera przez kolege :)

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rozciagac nalezy wszystkie miesnie, poniewaz ich przykurcze powoduja dysproporcje w postawie ciala. Oczywiscie w zaleznosci od partii miesniowej rozciaganie przeprowadzamy z inna intensywnoscia.
Miesnie plecow tez stabilizuja postawe i co ? Nie nalezy ich rozciagac ?

Co do odwrotnych spiec, to czego nie rozumiecie ? Lezac z ugietymi nogami przyciagacie miednice do zeber, tak by nastapil skurcz miesnia prostego brzucha, napinamy przez sekunde i kolejne powtorzenie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 405
Popieram Mawashi. Dowiem sie o co chodzilo Trenerowi i tu napisze. A poki co uwazam, ze rozciagac sie powinno.

Jeżeli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ja mam pytanie- czy to normalne, że prawie zawsze przy ćwiczeniach mięśni brzucha jak wznosy nóg czy też ćwiczenia na ławce skośnej albo przy 6tce Weidera najpierw zaczynają mnie boleć mięśnie w okolicach krzyża.. A raczej zaczynają piec.. Dopiero troche później zaczyna boleć brzuch. Z tego co wiem nie mam żadnych problemów, chorób związanych z kręgosłupem. Czy to normalne?

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy moze mi ktos poradzic jakie wykonywac cwiczenia na wzrost bocznych miesni brzucha tak zeby fajnie odstawaly :P

i jak dokaldnie wygladaja cwiczenia aerobowe brzucha na spalanie tluszczu??

Zmieniony przez - chosen w dniu 2004-10-04 00:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
Ripper14 - jesteś pewnien, że to mięśnie bolą, piszesz, że pali więc chyba tak ale może być też że jakoś krzywo leżysz lub wogóle źle technicznie wykonujesz ćwiczenia

chosen - 'boczne mięśnie brzucha' poprawnie zwią sie mięśniami skośnymi
jak je ćwiczyć znajdziesz tu : http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm
no i albo ćwiczysz treningiem redukcyjnym albo nie, nie ma tak że na brzuszku sobie będe gubił tłuszczyk a reszta niech rośnie, ee to nie możliwe

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a ja codziennie robie kolo 200 brzuszkow na skosie czasem wiecej i podciaganie nog w zwisie. Skos lawki zwiekszam co jakies 50 powtorzen. Zle czy dobrze?? Nie wiem czy dodac do tego spiecia, i czy by 6 weidera nei sprobowac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zawodny - lepiej skorzystac z jakiegos planu treningowego (6 weidera lub ABS), systematycznie z treningu na trening wprowadzasz progresje, stosujesz rozne cwiczenia i latwiej odnotowujesz postepy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj trening(w domu)

Następny temat

Co robi z mózgiem trening :)

WHEY premium